Kayseri’nin ilk yerel discount’u ‘Dip 10’ açıldı

31 Temmuz 2013 Çarşamba

Şehzade Market bünyesinde yer alan Dip 10 Kayseri’nin ilk yerel discount mağazası oldu

kayserinin-ilk-yerel-discountu-dip-10-acildi

Kayseri’nin en büyük yerel perakendecilerinden Şehzade Market, yeni bir anlayışla büyümeye devam ediyor. Geleceği planlamak adına discount türü çalışmalara başlayan Şehzade Grup, Dip 10 adıyla discont mağazacılığa yöneldi. Geçtiğimiz günlerde Eskişehir bağları semtinde ilk şubesini açan firmanın hedefi, 4 yılda 50 şubeye ulaşmak. Önümüzdeki günlerde yeni bir şube daha açacak olan firma, yılsonuna kadar planladığı şubeleşme çalışmalarını sürdürecek.

Öncelikle sistemi oturtmaya çalışacaklarının altını çizen firma sahibi ve eski Kayseri PERDER Başkanı Selahattin Kılıç, “Uzun süredir piyasanın nabzını tutuyoruz. Maliyetlerimiz sürekli artıyor, buna bağlı olarak karlılığımız giderek düşüyor. Durum böyle olunca biz de discont mağazacılığa yöneldik. İlk mağazamızı açtık, çok kısa bir süre sonra da ikinci şubemizi açacağız. Kayseri’nin en büyük yerel marketçisi olmak, öncelikli hedefimiz. Bu hedefi sürekli geliştiriyoruz. Şubeleştikçe kendi markalarımızı oluşturacak ve halkımıza daha iyi hizmet vermeye çalışacağız” diye konuştu.

5 personelin çalıştığı ilk şubede 800 civarında ürün çeşidi bulunuyor. Şarküterisi olmayan discount şubeler, meyve-sebzede ise kapalı şekilde hizmet veriyor. ‘Dip fiyat, yüksek kalite’ sloganıyla müşterilerine ulaşmaya çalışan firmanın en büyük avantajı ise hemen hemen şehrin tüm bölgelerinde bulunuyor olması.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri