Kelebek avına hazır mısınız?

12 Haziran 2013 Çarşamba

Forum Kayseri, 14 Haziran – 27 Temmuz günleri arasında ziyaretçilerini sanal kelebek avına davet ediyor. Forum Kayseri’de yakalanan her kelebek, indirim veya sürpriz hediyelere dönüşüyor

kelebek-avina-hazir-misiniz

Avrupa’da ilk kez gerçekleştirilecek iButterfly uygulamasıyla, Forum Kayseri’de 6 hafta boyunca kelebek avı yaşanacak! Kelebek avı, Forum Kayseri’de 27 Temmuz’a kadar sürecek. Ziyaretçiler akıllı telefonlarına App Store veya Google Play’den indirdikleri iButterfly uygulaması aracılığıyla görebilecekleri 6 kelebek çeşidini yakalamaya çalışacak. 

Yakalanan her kelebek ziyaretçilere sinema biletinden farklı mağazalardan hediye çeklerine ve özel indirimlere kadar uzanan geniş bir yelpazede hediyeler kazandıracak. 25-27 Temmuz günlerinde uçacak Altın Kelebek’i yakalamayı başaran 3 şanslı ziyaretçi, büyük ödül olan Samsung Android Tablets sahibi olacak.

iButterfly deneyimini yaşamak ve eğlenirken kazanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey; iButterfly uygulamasını, iPhone ya da Android işlemcili akıllı telefonlarına indirmek.

Kelebekler Forum’ları dolaşıyor
Marmara Forum ve Forum İstanbul’da uçuşmaya başlayan kelebekler, Forum Kayseri’den sonra Forum Mersin, Forum Trabzon ve Forum Bornova’yı dolaşarak şans dağıtmaya devam edecek. iButterfly kelebekleri, 23 Haziran-13 Temmuz arasında Forum Mersin, 22 Eylül-2 Kasım arasında Forum Trabzon’da ve 1 Eylül-12 Ekim arasında Forum Bornova ziyaretçilerinin etrafında uçuşacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri