Kelebek’ten Konya’ya yeni mağaza

02 Haziran 2015 Salı

Türkiye’nin köklü markası Kelebek’in, yurt genelinde gerçekleştirdiği mağazalaşma atağı sürüyor. Yozgat’ta faaliyete geçen son Kelebek mağazasını törenle hizmete açan Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Serdar Sorfük, “80 yıllık bir marka olarak, Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ulaşırken, bulunduğumuz her bölgede müşterilerin öncelikli tercihi haline geliyoruz.” dedi.

kelebekten-konyaya-yeni-magaza

Kelebek Mobilya, bu yıl gerçekleştirdiği açılışlarla hızlı büyümeye imza atıyor. Mağazalar zincirine önemli halkalar ekleyen Kelebek’in, yeni mobilya ve mutfak mağazaları birer birer hizmete giriyor. Yozgat’ta geçtiğimiz gün törenle faaliyete geçen Kelebek Mobilya mağazasının açılışı; Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Kelebek Mobilya ve Mutfak Satış Direktörü Serdar Sorfük ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna ulaşıyoruz
Kelebek’in, tüketicinin hayatını kolaylaştıran fonksiyonel ve modüler mobilya üreten ilk marka olarak sektöre öncülük ettiğini vurgulayan Serdar Sorfük, “Türkiye’nin dört bir yanında yeni showroom’lar açmaya devam edeceğiz. Açtığımız her mağazanın, hem markamıza hem de bulunduğumuz kente ve ülke ekonomisine katkı sağladığına inanıyoruz. Yeni mağazacılık anlayışıyla, Yozgat gibi önemli bir kentte, müşterilerin öncelikli tercihi haline gelmeyi hedefliyoruz.” dedi.

Hedef yıl sonuna kadar 200 mağaza
Türk mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynayan Kelebek, 2015 yılı sonuna kadar yurtiçi ve yurtdışındaki mobilya mağazası sayısını 130’a, mutfak mağazası sayısını ise 70‘e çıkarmayı hedefliyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri