Kent Meydanı, 2013 model Mazda’yı teslim etti

09 Temmuz 2013 Salı

7 Mart’ta start alan ve 31 Mayıs akşamına kadar süren Kent Meydanı AVM'nin sadakat kartı Ki! Kart kampanyasının sonucunda 12162 numaralı kuponuyla 2013 model Mazda 1.6 otomobil kazanan Öznur Tunalı otomobiline kavuştu

kent-meydani-2013-model-mazdayi-teslim-etti

Önceki gün (7 Temmuz) Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu'ndan aracını teslim alan Tunalı, AVM’nin iyi bir müşterisi olduğunu, daha önceden de biriktirdiği Ki! puanlarla hediye aldığını ama bunun ilk büyük hediyesi olduğunu ifade etti.

Kampanya başlangıcında beğendiği otomobilin kendisine çıkmasını beklemeyen Tunalı, haberi ilk olarak Milli Piyango Bursa Bölge Müdürü Ahmet Yılmaz’dan öğrenmişti. Arkadaşlarının kendisi ile dalga geçtiğini düşünen Tunalı, arkasından AVM’yi arayarak haberin doğruluğunu öğrenmişti.

Tuzcuoğlu ise 1-31 Temmuz günleri arasında Ki! Kart sahiplerine 5 kat kazanım sağladıklarını, yeni bir çekiliş kampanyası ile ilgili de çalışmalar yaptıklarını ifade etti. Aracı ile alışveriş merkezinden ayrılan Tunalı'nın mutluluğu görülmeye değerdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri