Kent Meydanı, Anneler Günü'nü "tatlı" kutlayacak

16 Nisan 2014 Çarşamba

Kent Meydanı AVM bu yıl 5’inci kez düzenlediği ‘Annem Pastam ve Ben’ yarışmasıyla Anneler Günü'nü "tatlı" bir etkinlikle kutlayacak

kent-meydani-anneler-gununu-tatli-kutlayacak

Yarışmaya katılmak isteyen ve beraber pasta yapan anneler ve çocukları pastanın fotoğrafını pasta yaparken çektirdikleri kendi fotoğraflarını ve pastanın tarifini  Kent Meydanı AVM'ye e-mail yoluyla ulaştırabilecek.

Jürisinde parti ve pasta tasarımcısı, blogger Ayşe Aktaş, En Tatlı Pastane’nin sahibi Esra Fişek, pasta tasarımcısı, blogger Dilek Kurt, Kent Meydanı AVM Pazarlama ve Reklam Yönetmeni Emel Çelikkol ile anne-çocuk kitapları yazarı Ece Arar'ın yer aldığı Annem, Pastam ve Ben yarışmasına son katılım tarihi 2 Mayıs olarak belirlendi.

Jürinin "en tatlı anlar"ı seçeceği "Annem, Pastam ve Ben" yarışmasına katılımlar etkinlik@kentmeydani.com e-mail adresine yapılacak. Samsung, Teknosa, Nike, Adidas, Puma, Nezih Kitap Kırtasiye, Yves Rocher, Mobilworks’ün de desteklediği yarışmada kazananlar birçok güzel hediyenin sahibi olacak. Kazananlara hediyeleri yarışmanın hemen ardından Kent Meydanı AVM Açık Alanda teslim edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri