Kent Meydanı AVM'de coşkulu Çocuk Bayramı

16 Nisan 2013 Salı

Coşkusu, neşesi, eğlencesiyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her yıl olduğu gibi bu yıl da Kent Meydanı AVM’de yaşanacak. 20 Nisan Cumartesi günü başlayacak olan etkinlikler 23 Nisan akşamına kadar devam edecek

kent-meydani-avmde-coskulu-cocuk-bayrami

20 Nisan’da ünlü yetenek Avcısı Tülay Oktay Kent Meydanı AVM'de olacak. Oktay, 'Çocukken Ne Olmak İsterdin' isimli kitabıyla aynı adı taşıyan bir seminer verecek. Saat 14.00'deki seminer -3 katındaki Sanat Galerisi'nde gerçekleşecek. Yazar, çocuklar ve yeteneklerinden bahsettiği seminerin ardından kitaplarını imzalayacak.

Aynı gün Miniişler Evi’ndeki Beceri Parkuru çocukları bekliyor olacak. 15.00-15.45 ve 16.15-17.00 olmak üzere iki seansta -2 çarşı katında düzenlenecek olan Beceri Parkuru'nda çocuklar birbirleriyle kıyasıya yarışacak ve doyasıya eğlenecek.

Bu eğlenceli gün Miniidea Evinin Çim Adam ve Benim Çantam Tasarım Atölyeleriyle tamamlanacak. Çim Adam Atölyesi 16.00 – 17.00, Benim Çantam Tasarım Atölyesi 17.15 – 18.00 saatleri arasında -3 katındaki Sanat Atölyesi’nde çocukları bekliyor olacak.

21 Nisan Pazar günü ise Etkileşimle Oyun Atölyesi'ne katılmak isteyen çocuklar önceden kayıt yaptırarak katılabilecek. Emine Örnek, Kültür Okulları, Doğa Koleji ve Şahinkaya okullarının atık malzemelerle yaptıkları Çöpten Heykeller Sergisi ise 20-26 Nisan günleri arasında Açık Alan'da izlenime açık olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri