Kent Meydanı AVM'de etkinliklerle dolu bir tatil

04 Şubat 2013 Pazartesi

2012-2013 eğitim-öğretim yılının yarıyıl tatili sebebiyle Kent Meydanı AVM’de bir dizi etkinlik hazırlandı

kent-meydani-avmde-etkinliklerle-dolu-bir-tatil

Karnesini alan çocukların tatillerini keyifli geçirmesi için planlanan etkinlikler 26 ocak Cumartesi günü start aldı. 15.00 ve 17.00 saatleri arasında yüz boyama, “Hayvanları Canlandır” etkinlikleri ile çocuklar Mini İşler Evi'nde eğlenirken, Mini İdea Atölyesi'nde ise Signac suluboya etkinliği yapıldı.

26 Ocak akşamı Kent Meydanı AVM Sanat Atölyeleri öğrencilerinin hazırladığı “Ayak İzleriyle Türkiye” gösterisi seyircilerden bolca alkış aldı. Drama Atölyesi eğitmeni Gökhan Sekmen'in öğrencileriyle birlikte hazırladığı gösteriye yaklaşık 35 kişi katıldı.

Yarıyıltatilinde ayrıca 28 Ocak- 1 Şubat günleri arası PS Movie etkinliği 14.00 ve 19.00 saatleri arasında çocuklara eğlenceli zaman geçirmeyi hedefliyor. Hafta sonu ise çocuklar yine Mini İşler Evi'nde çeşitli oyunlarla eğlenebilecekler. Dileyenler Mini İdea atölyelerinde vücut maskeleri yapımına katılabilecek.

4-10 Şubat günleri arasında ise TRT Çocuk ekranlarından tanınan Kerem Eser gösterileri ile sevenleri ile buluşacak. Kerem Eser 13.00 ve 16.00'da olmak üzere günde iki seans ile izleyici ile buluşacak.

Yetişkinlerse 6 Şubat'ta Leyla Loyan Güçtaç’ın “Bireysel Mutluluk“ seminerine katılabilecekler. Seminer 14.00’te Sanat Galerisi'nde gerçekleşecek ve “Ki! Kart”lılara ücretsiz olacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri