Kent Meydanı AVM’de Su ve Ateş filminin galası gerçekleşti

25 Kasım 2013 Pazartesi

‘Su ve Ateş’ filminin galası Kent Meydanı AVM Avşar Sinemaları’nda yapıldı

kent-meydani-avmde-su-ve-ates-filminin-galasi-gerceklesti

Geçtiğimiz hafta vizyona giren ‘Su ve Ateş’in yapımı Avşar Film ve DNZ Film ortaklığında gerçekleştirildi. Başrollerini Yasemin Allen ve Özcan Deniz’in paylaştığı filmin yönetmenliğini Özcan Deniz yaptı.

“Su ve Ateş” in Bursa galasına filmin başrol oyuncuları Özcan Deniz ve Yasemin Allen katıldı. Saat 19.00’da kokteylle başlayan galanın film gösterimi 20.00’de gerçekleşti. Galaya Bursa cemiyet hayatının tanınmış isimleri katıldı. Filmi Bursalı izleyicilerle izleyen Özcan Deniz ve Yasemin Allen, film gösteriminden önce seyircilerin sorularını yanıtladı. Kendisinin son dönemde özellikle sinemayla tanındığını, müziği ve sinemayı bir arada götürmeye çalıştığını ifade eden Deniz, geçen sene ‘Evim Sensin’ film galasını İstanbul’dan sonra Bursa Kent Meydanı AVM Avşar Sinemalarında yaptıklarını ve buranın uğruna inandıklarını bu nedenle İstanbul’dan sonra gala için ilk duraklarının burası olduğunu ayrıca filmin bir bölümünün Bursa’nın Mudanya İlçesi’ne bağlı olan Tirilye’de çekildiğini söyledi. Deniz, “Hakkınızı yemeyelim filmin bir bölümü bu taraflarda geçti. Filmi inşallah beğenir, seversiniz" dedi.

Deniz, "Hikayeleri insan ilişkileri üzerine kurmaya çalışıyorum. Filmimi izlediğinizde bunu göreceksiniz. Üç filmimde de bu var. Bundan sonra da muhtemelen böyle devam edeceğim" dedi. Başrolü paylaştığı Yasemin Allen’in başarılı bir oyuncu olduğuna da değinen Deniz, Yasemin Allen’ın beyaz perdeye çok yakıştığını ve izleyiciler tarafından beğenildiğini Türkiye’de perdeye yakışan kadın oyuncu bulmanın zor olduğunu ifade etti.

Filmin konusu kısaca şöyle, “dil eğitimi için Londra'ya giden ve eğitimi bittikten sonra da orada yaşamaya devam eden Yağmur’un, Kemal'le tesadüf eseri bir uçakta karşılaşması ve tesadüflerin peşlerini bırakmamasıyla devam eder. Yağmur, çok az tanıdığı ve gizemli bir yönü olduğuna inandığı Kemal'e âşık olmuştur ve aralarında bir ilişki başlar. Hayatına giren diğer adamlardan farklı olan Kemal'inse Yağmur'dan sakladığı çok büyük sırlar vardır. Londra'da rüya gibi günler geçiren çiftin, bugünleri kısa sürede geride kalacaktır. Asıl adı Haşmet olan Kemal, büyük bir aşiret hesaplaşması ve kan davasının içerisindedir. İki aşiretin, kanının karşılıklı olarak durdurması da tamamen Haşmet'e bağlıdır. Yağmur'u da içine sürükleyecek karanlık olaylar ise kapıdadır.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri