Kent Meydanı AVM’den iş kadınlarına destek

04 Şubat 2014 Salı

Kent Meydanı AVM bu yıl beşinci kez Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Ödülleri’ne destek veriyor

kent-meydani-avmden-is-kadinlarina-destek

BUİKAD 2014 İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri ile Bursa’ya değer katan başarılı iş kadınlarını ödüllendiriyor. Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu, BUİKAD Başkanı Özlem Baş Bayraktar, Kent Meydanı AVM Pazarlama ve Reklam Müdürü Emel Çelikkol ve BUİKAD Yönetim Kurulu Üyeleri, toplantıda bir araya geldi.

Kent Meydanı AVM Caribou Cafe’de yapılan toplantıda konuşan BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Özlem Baş Bayraktar, iş yaşamında kadını desteklemek, başarılı iş kadınlarına kamuoyunun dikkatini çekmek ve kadın istihdamının önemini vurgulamak amacıyla bu yıl beşinci kez ‘İş Yaşamında Başarılı Kadın Ödülleri Töreni’ni gerçekleştirileceğini ifade etti. Bayraktar;  4 yıldır ödül töreninde kendilerini yalnız bırakmayan Kent Meydanı AVM’nin özverili desteğini bu yılda sürdürdüğünü söyledi.

Bayraktar, “Bireysel ve kurumsal olmak üzere 7 kategoride değerlendirilecek ödüller; bireyselde Yılın En Başarılı İş kadını, Yılın Girişimci İş Kadını, Yılın En Yenilikçi İş Kadını, Yılın En Başarılı Kadın Yöneticisi, kurumsalda ise, Yılın Kadın İstihdamına En Değer Veren Şirketi, Yılın Kadın İstihdamına En Değer Veren Kamu Kurumu, Yılın Kadın İstihdamına En Değer Veren Sivil Toplum Kuruluşu olarak verilecek” dedi.

Sosyal sorumluluk projelerine destek veriyoruz
Kurum olarak iş yaşamında kadın istihdamını önemsediklerini vurgulayan Kent Meydanı AVM Genel Müdürü Cemal Tuzcuoğlu ise, “Açıldığımız günden beri sosyal sorumluluk projelerine değer veriyoruz. BUİKAD ile birlikte ortaklaşa geliştirdiğimiz bu projenin geçtiğimiz 4 yıl boyunca bu kadar anlam kazanması ve insanların yakından takip ettiği bir süreç olması bizler için mutluluk vericidir. Kısa sürede kamuoyunda ses getiren proje için siz değerli basın mensubu arkadaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri