Kent Meydanı’nda gala

08 Kasım 2013 Cuma

‘Benim Dünyam’ filminin Berlin’den sonra Türkiye’deki ikinci galası Kent Meydanı AVM'de yapıldı

kent-meydaninda-gala

Yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Uğur Yücel’in üstlendiği 25 Ekim’de vizyona giren “Benim Dünyam” filminin galası geçtiğimiz akşam Kent Meydanı AVM’de yapıldı.

Başrollerini Uğur Yücel ve Beren Saat’in üstlendiği film “Benim Dünyam” ın Bursa galasına filmin başrol oyuncusu  ve aynı zamanda yönetmenliğini yapan Uğur Yücel katıldı. Saat 19.00’da kokteyl ile başlayan galanın film gösterimi 20.00’de gerçekleşti.

Filmin gişeye girdiği ilk günden itibaren izleyicilerin beğenisini kazandığını ileten Yücel, dramatik bir film yaptıklarını fakat filmin içinde umudun olduğunu da sözlerine ekledi.  Yücel ayrıca, Türkiye’nin her yerindeki izleyicilere ulaşmak istediklerini bu yüzden Bursa’da olduğunu ve Bursa’da olmaktan çok mutlu olduğunu, bu filme olan beğenilerin kamera arkasındaki yüzlerce insana gideceğini ifade etti.

Film kısaca  1950’li yılların Büyükadası’nda, iki yaşındayken geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle hem kör hem sağır olan, bu nedenle hiçbir kavramı “bilmeyen”, çevresiyle tamamen uyumsuz bir çocuk olan Ela ile Ela’yı iyileştirebilmeye hayatını adayan Mahir Hoca’nın çarpıcı hikâyesini konu alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri