Kent Meydanı’ndan kansere karşı ortak bilinç

03 Nisan 2014 Perşembe

Kent Meydanı AVM kurumsal misyon ve vizyonu çerçevesinde sosyal sorumluluk bilinciyle ‘Kanserle Savaş, Hayatla Bariş’ diyor. Bu farkındalık projesiyle 1 Nisan’da Kent Meydanı AVM Yönetim ve İdari ve çalışanlardan oluşan 25 kişilik kadrosuyla Kanserle Savaş, Hayatla Barış’ diyerek dikkatleri kanserle mücadeleye çekmeyi başardılar

kent-meydanindan-kansere-karsi-ortak-bilinc

Kent Meydanı AVM -2 çarşı katı ve açık alanda hazırlanan panolar ile poz veren AVM yönetim ve çalışanları yapmış olduğu bu farkındalık projesi ile ziyaretçiler tarafından ilgiyle karşılandı.

Kanser Haftası sebebiyle 5 Nisan Cumartesi günü  Kent Meydanı AVM’de Sağlık Bakanlığı, Löder, Onkoday, Ketem, Kanserle Savaş Derneği ortak çalışmaları ile kanser hastalığı konusunda halkın bilgilendirilmesi, bilinçlendirilmesi, farkındalığın sağlanması ve artırılması yönünde faaliyetler düzenlenecek. Bu farkındalık projesi içersinde DSİ tenis antrenör ve sporcuları da Kent Meydanı AVM Açık Alan’da sokak tenisi oynayarak kanserle mücadele adına desteğini devam ettirecek.

Ayrıca hafta boyunca Kent Meydanı AVM çalışanları yakalarına takacakları ve AVM ziyaretçilerine de hediye edecekleri mor kurdeleler ile de farkındalık oluşturmaya devam edecekler.

1- 7 Nisan Kanser Haftası
Sağlık Bakanlığı Kanserle Savaş Daire Başkanlığı tarafından 2011 yılı “Kadın Kanserleri Yılı” olarak kabul edildi. Ülkemizde Nisan ayının ilk haftası Kanserle Savaş Haftası olarak ilan edildi ve 1-7 Nisan tarihleri arasında yapılan çeşitli etkinliklerle toplumun bu konuda bilinçlendirilmesi farkındalık yaratılması hedeflendi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri