Kentpark uçuruyor

12 Mart 2013 Salı

Kentpark, çok ses getiren kampanyasını tekrarlıyor. AnadoluJet ile birlikte yürütülen kampanyada Kentpark’tan alışveriş yapanlar Türkiye’nin istediği yerine bedava uçuyor

kentpark-ucuruyor

Kentpark, üst üste 3’üncü yılına giren “Uçmayan Kalmasın” kampanyasını tekrarlıyor. 18 Şubat – 17 Mayıs günleri arasında Kentpark Winner Card ile yapılacak olan toplamda en az 2 bin TL ve üzeri alışverişe, AnadoluJet ile Türkiye’nin dört bir köşesine uçmak için hiçbir ücret ödenmiyor.

THY’nin markası olan AnadoluJet ile birlikte Kentpark geçtiğimiz iki yıl içerisinde toplam 2 bin kişiyi bedava uçurdu. Bu yıl da yüksek katılımı hedefleyen kampanya şimdiden yoğun bir ilgi ile karşılandı.

“Pazarı olduğu gibi kabul etmek yerine, inovatif bir merkez olmayı başardık” diyen Kentpark AVM Genel Müdürü Mehmet Akalın, AnadoluJet ile birlikte yürüttükleri kampanyanın geri dönüşlerinin çok olumlu olduğunu ifade ederek, gelecek dönemlerde de yeni ve farklı kampanyalarla Ankara’nın ve Türkiye’nin ses getiren projelerine imza atacaklarını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri