Kentpark’ta etkinlik şöleni yaşandı

12 Ekim 2016 Çarşamba

Etkinlikleri ile keyifli anların adresi olmayı hedefleyen Kentpark bu hafta sonu müzikle ve renkli etkinlikleri ile buluşma noktası oldu

kentparkta-etkinlik-soleni-yasandi

7-8 Ekim günlerinde dünyaca ünlü kozmetik markası Bobbi Brown’ın makyaj gününde buluşan Kentpark ziyaretçileri, birbirinden renkli makyaj ürünlerini deneme ve profesyonel make-up artistlerinden püf noktalarını öğrenme şansı yakaladı. Hafta sonu etkinliklerinde minik ziyaretçileri için hazırladığı LEGO alanında ise Lego Friends&Lego Ninjego ile çocukların hayallerinin buluşma noktası Kentpark oldu. 8-23 Ekim günlerinde devam edecek olan etkinlikte çocuklar diledikleri kadar eğlenceye ve renkli görüntülerle Kentpark’ta buluşacak.


Bunun yanı sıra 8-9 Ekim günlerinde son günlerin popüler yarışması “Ben bilmem Eşim Bilir” yarışmasını minik ziyaretçilerine göre düzenleyen Kentpark “Ben Bilmem Çocuğum Bilir” yarışmasında annelerin ve babaların yüzünü güldürdü.


Sosyal sorumluluk etkinlikleri ile de hafta sonuna devam eden Kentpark 8-9 Ekim günlerinde Türk Yıldızlarının Tırına ev sahipliği yaptı. Satışından elde edilen gelirin şehit ailelerine bağışlandığı etkinlikle ziyaretçilerimiz Türk Yıldızları Tırına yoğun ilgi gösterdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri