Kentplaza Mağazacılar Günü’nde çalışanlarını unutmadı

14 Aralık 2015 Pazartesi

Konya Kentplaza AVM, 12 Aralık Mağazacılar Günü’nü mağaza çalışanlarıyla birlikte kutladı

kentplaza-magazacilar-gununde-calisanlarini-unutmadi

Açıldığı günden itibaren yapmış olduğu etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatan Konya Kentplaza AVM, bu defa perakende çalışanlarının günü olan 12 Aralık Mağazacılar Günü’ne özel anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi.


Mağazacılar günü kapsamında AVM yönetimi tarafından, mağaza çalışanları ziyaret edilerek çiçek sepeti hediye edildi. Mağaza çalışanlarının pozitif enerji ve coşkusunu bir kat daha arttırmak amacıyla AVM yöneticilerinin de içinde bulunduğu sıcak satışlar gerçekleştirildi. Konya Kentplaza AVM Müdürü Funda Olgun, Markalarımızın başarısında büyük payı bulunan, her zaman gece gündüz en iyi hizmeti vermek için çaba gösteren, mesleğine gönülden bağlı mağaza çalışanlarının bu özel gününü kutladığını belirtirken Konya Kentplaza AVM’de birbirinden özel etkinliklerin devam edeceğini ifade etti.                                                      


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri