Kentplaza’nın talihlisi belli oldu

26 Şubat 2014 Çarşamba

Kentcard ile ziyaretçilerine yeni fırsatlar, avantajlar ve sürprizler sunan Kentplaza’nın hediyesi Mercedes C180 Coupe AMG otomobil, yapılan çekilişle sahibini buldu. “Yahşi Cazibe” dizisiyle milyonların sevgisini kazanan başarılı oyuncu Hande Katipoğlu’nun yaptığı çekiliş sonucunda Mercedes C180 Coupe AMG’nin sahibi Aslı Kaymak oldu

kentplazanin-talihlisi-belli-oldu

Konya Kentplaza AVM, Kentcard ile ziyaretçilerine yine birbirinden güzel hediyeler armağan etti. Kentcard sahipleri, 19 Kasım 2013 – 14 Şubat 2014 tarihleri arasında, Kentplaza’dan yaptıkları en az 75 TL’lik alışverişle hediyeler kazanma şansı yakaladı. Geçtiğimiz gün Kentplaza’da yapılan çekiliş sonucunda da 1 adet Mercedes C-180 Coupe AMG otomobil, 5 adet iPhone 5 ve 5 adet de iPad mini sahiplerini buldu. 

Mercedes C180 Coupe AMG’nin sahibi Aslı Kaymak olurken, iPhone 5 kazanan talihliler ise Derya Gün, Murat Çancı, Yaşar Evcen, Mustafa Eryılmaz ve Hüseyin Gökçe’ydi. Kentplaza’nın bir diğer hediyesi iPad mini’yi ise Özkan Dayıoğlu, Gülümser Bezirci, Sebahat Nur, Memiş Salur ve İbrahim Büyüksirkeci kazandı.

Kentplaza ziyaretçileri Kentcard’ın ayrıcalıklarını önümüzdeki dönemlerde de yaşamaya devam edecek. Yıl içerisinde Kentplaza’da yapılacak birbirinden heyecanlı ve eğlenceli etkinliklere katılmak, hiç beklenmedik bir anda sürpriz hediyeler kazanmak Kentcard’la mümkün. Kentcard sahipleri, Avm Mfi Partners tarafından yönetilen Kentplaza’dan yaptıkları tüm alışverişlerden puanlar kazanarak, biriktirdikleri puanlar sayesinde de çeşitli hediye ve fırsatlar yakalamaya devam edecek.

Kentcard’a sahip olmak da çok kolay. Bunun için Kentplaza Danışma Bölümü’nden alınacak formu doldurmak yeterli. Formu dolduran ziyaretçiler, hiç beklemeden Kentcard ayrıcalıklarını yaşamaya başlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri