Kentten ayrılamayanlar bayramı Adana Optimum'da yaşadı

12 Ağustos 2013 Pazartesi

Hava sıcaklığının 40 dereceyi geçtiği Adana'da, sıcaktan bunalanlar bayram tatilini de fırsat bilerek deniz ve yaylalara akın ederken, kentte kalanların tek adresi ise Adana Optimum Outlet oldu. Açılış saatinden önce kapıda yoğun bir kalabalık oluşturan vatandaşlar, serin bir ortamda bayramın tadını çıkardı

kentten-ayrilamayanlar-bayrami-adana-optimumda-yasadi

Sadece Adana il merkezi değil çevre il ve ilçelerden gelen bayram ziyaretçilerini de konuk eden Adana Optimum, küçük ziyaretçilerini de bayram sürprizi ile karşıladı. Maskot karakterlerin alışveriş merkezinin tüm katlarını gezerek çocuklara bayram hediyeleri dağıttığı Adana Optimum'a gidenler mutlu oldu.

Modern mimarisi, geniş alternatifli alışveriş seçenekleri, Seyhan Nehri, Taşköprü, Merkez Park ve Sabancı Merkez Cami manzaralı terası ile dünya mutfaklarından tatların sunulduğu yiyecek-içecek alanlarını bir arada bulunduran alışveriş merkezinde çocuklar hediyelerle mutlu olurken, aileleri de eş ve dostlarıyla eşsiz manzalı terasta hoşça vakit geçirdi.

Sadece Adana'ya değil, Tarsus, Mersin, Hatay ve Niğde gibi bölgelere yakınlığı ile müşteri profilini daha da zenginleştiren Adana Optimum Outlet, bölgenin en büyük buz pistine sahip olmasının yanı sıra 12 kulvarlı bowling salonu, Fun Gate lazer salonu ve 10 salonlu sinema merkezi ile de bölge halkına hizmet veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri