Keremcem âşıklar için Optimum’a geliyor

13 Şubat 2015 Cuma

Pop müziğin sevilen ismi Keremcem, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde İzmir Optimum’da düzenlenecek olan imza günü etkinliğinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor

keremcem-asiklar-icin-optimuma-geliyor

Birbirinden güzel şarkıları ile binlerce hayranının gönlünü fetheden Keremcem 14 Şubat’ta bu kez sevgililer için düzenlenecek mini konserde sahneye çıkacak.

Keremcem’den aşk şarkıları
Optimum’da mini bir konser verecek olan Keremcem ardından da son albümünü sevenleri için imzalayacak. Müzik dünyasındaki başarılı çalışmaları kadar yakışıklılığı ile de milyonları peşinden sürükleyen Keremcem, 14 Şubat saat 16.00’da hayranlarının karşısında olacak. Keremcem, kendisini yakından görmek için İzmir Optimum Outlet’e akın edecek ziyaretçilerle bol bol sohbet edip, fotoğraf da çektirecek.

Son albümü “Keremcem” ile hayran kitlesini daha da genişleten ünlü sanatçı Keremcem Sevgililer Günü’ne özel aşk şarkılarını Optimum’da söyleyecek. Birbirine âşık çiftlerin romantizm dolu bir gün yaşayacakları Optimum, 14 Şubat’ta bu kez sevgililere ev sahipliği yapacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri