Keremcem “Hayat Ver” projesiyle NeoPlus’taydı

08 Nisan 2013 Pazartesi

Önceki gün saat 14.30’da yapılan sergi açılışına katılan ünlü sanatçı Keremcem, saat 16.00’da ise mini konser ve imza günü ile NeoPlus Outlet’te sevenleri ile buluştu

keremcem-hayat-ver-projesiyle-neoplustaydi

Organ bağışına dikkat çekmek amacı ile bir araya gelen ünlülerin fotoğraf ve mesajlarının yer aldığı sosyal sorumluk projesi “Hayat Ver”, 6 - 14 Nisan günleri arasında NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’nde sergilenecek. Tepebaşı Belediyesi ve NeoPlus Outlet AVM iş birliği ile yürütülen projenin sergi açılışı; önceki gün (6 Nisan) saat 15.30’da Tepebaşı Belediyesi Başkanı Dt. Ahmet Ataç, sanatçı Keremcem ve AVM Müdürü Mert Örücü’nün katılımları ile gerçekleşti.

Türkiye’de 65 bin kişinin organ nakli için beklediğinin altını çizen Ahmet Ataç, organ bağışı konusunda toplumun bilinçlendirilmesi gerektiğini kaydetti. Ataç, bu kapsamda projeyi hayata geçiren Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu ve Memorial Sağlık Grubu’nu, projeye destek veren ünlüleri ve bu konuda duyarlılığını göstererek projeye Eskişehir’de ev sahipliği yapan NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’ni tebrik etti. Projeye destek veren Keremcem ise projede yer almaktan büyük mutluluk ve gurur duyduğunu belirtti. 

Sergi açılışının ardından Keremcem, sevenleri için mini konser verdi ve sevenlerine imza dağıttı. Hayranlarının büyük ilgisiyle karşılaşan Keremcem, “Hayat Ver” projesi kapsamında onları organ nakline teşvik ederken, bu organizasyon sayesinde Eskişehirli hayranlarıyla kendisini buluşturan NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’ne de teşekkürlerini iletti. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri