“Ketenpere” oyuncularına Kent Meydanı AVM'de yoğun ilgi

06 Kasım 2017 Pazartesi

Kent Meydanı AVM dün (5 Kasım) Ketenpere filminin oyuncularına ev sahipliği yaptı

ketenpere-oyuncularina-kent-meydani-avmde-yogun-ilgi

Başrollerinde Şafak Sezer, Hakan Ural, Mehmet Esen, Elif Erol, Serkan Şengül, Ali Şentürk ,Turabi ve Volkan Başaran'ın yer aldığı bol kahkaha ve aksiyon dolu vizyon filmi “Ketenpere”; Avşar Sinemaları'nda Bursalı izleyiciler ile buluştu. Şafak Sezer'in de katılımıyla Ketenpere oyuncuları 16.00 seansında Avşar Sinemaları'nda filmin gösterildiği salonda seyircileri selamladı.

 

Bol bol fotoğraf çektiren ekip basının sorularını da yanıtladı. Sezer: “28 yıldır oyunculuk yapıyorum. Bu 28 yılda birçok ketenpere ile karşılaştım. Bu film de hepimizin hayatında olup biten bütün ketenpereleri anlatıyor.” diye konuştu.

 

Senaryosunu Şafak Sezer'in yazdığı, yönetmenliğini Kamil Çetin'in üstlendiği filmde Şafak Sezer ve "Kolpaçino" filminin efsane oyuncu ekibi, yepyeni bir macerayla izleyici karşısına geçiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri