KFC lezzetleri Özdilek Park Antalya’da

03 Şubat 2015 Salı

KFC, usta eller tarafından yüzde 100 günlük taze tavuk etiyle hazırlanan lezzetlerini, son olarak Özdilek Park Antalya’da açtığı 93’üncü restoranında Antalyalıların beğenisine sunuyor

kfc-lezzetleri-ozdilek-park-antalyada

Fast-food devi KFC, Türkiye'nin dört bir köşesinde tavuk severlerle buluşmaya devam ediyor. Türkiye genelinde 16 şehirde şubesi bulunan KFC, 30 Ocak Cuma günü Antalya’daki 4’üncü Türkiye’de ise 93’üncü şubesini Özdilek Park'ta hizmete soktu.

Türkiye’nin önde gelen hızlı servis restoran zinciri KFC'nin yüzde 100 taze tavuk etinden oluşan zengin menüsü her yaştan her damak zevkine hitap ediyor. KFC kullandığı ürünlerin tümünün işlenmiş ve dondurulmuş değil, günlük olduğunun ve usta eller tarafından hazırlandığının garantisini veriyor. Her damak zevkine hitap eden zengin menüsü ile farklı lezzet deneyimleri sunan KFC’yi özel kılan en önemli özelliklerinden biri ise 11 baharatlı gizli karışımı.

Dünyanın 105 ülkesinde, 15 binden fazla noktada hizmet veren KFC, Türkiye’de ise İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Muğla, Samsun, Kahramanmaraş Şanlıurfa, Antakya, Balıkesir, Adana, Gaziantep, Antalya ve Mersin olmak üzere 16 şehirde hizmet veriyor. KFC’nin Antalya’da hizmete açtığı 4’üncü şubesi ile Türkiye’deki restoran sayısı 93’e ulaştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri