KFC Türkiye, facebookta ilk 3te

21 Kasım 2011 Pazartesi

Socialbakersın sonuçlarına göre, KFC Türkiye facebook sayfası, 183 bin fan sayısıyla Türkiyedeki perakende yiyecek markaları arasında 2nci sırada yer aldı. Yerli yabancı, tüm sektörlerden markaların facebook Türkiye sayfalarına bakıldığında ise KFC Türkiye ilk 50ye girmeyi başardı.

kfc-turkiye-facebookta-ilk-3te
Facebook istatistikleri konusunda dünyanın en önemli şirketlerinden olan Socialbakers; Türkiyede sosyal medyaya gereken önemi veren şirketler tarafından heyecanla beklenen sonuçlarını açıkladı. Socialbakersın son üç ayın verilerine göre şekillendirdiği istatistiklerin sonuçlarına göre KFC Türkiye, yaklaşık 183 bin fan sayısıyla hem kendi sektöründe hem de Türkiye genelinde pek çok markayı geride bıraktı. KFC Türkiye, facebookta bir web sayfası bulunan Türkiyedeki yerli ve yabancı markalar arasında ilk 50 arasına girdi. Türkiye sayfası bulunan yerli ve yabancı perakende yiyecek markaları arasında ise ikinci sıraya yerleşti.Ödüllü Anket uygulaması lezzet dağıtıyorKFC Türkiye facebook sayfası sürekli kendini yeniliyor; fanlarına eğlenceli uygulamalar ve avantajlı kampanyalar sunarak markayla iletişim içinde kalmalarını sağlıyor. Bunlardan en güncel olanı ise KFC Ödüllü Anket uygulaması. KFC, 2011 Kasım ayı sonunda bitecek Ödüllü Anket uygulaması ile 2 soruluk anketi dolduran her 50. kişiye 6lı Hot SHots ve her 200üncü kişiye Box Master Menü hediye ediyor.İndirdik Gitti uygulaması ile her hafta yeni bir fırsatKFC Türkiyenin İndirdik Gitti uygulaması her hafta yeni bir fırsat sunuyor. Böylece KFC Türkye facebook fanları sürekli olarak özel indirimlerden yararlanabiliyor. Pascalla Tombala uygulaması çok yakındaKFC lezzetlerinin reklam yüzü Pascal Nouma, facebookta da karşımıza çıkıyor. Aralık ayı boyunca KFC Türkiye sayfası fanları, Pascalla tombala oynayacak. KFC, Pascalla yılbaşı tombala uygulaması ile fanlarının markayla keyifli bir iletişim içinde olmalarını hedefliyor.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri