KidZania Ülker’den transfer gerçekleştirdi

21 Haziran 2016 Salı

Çocuklara eğitimle eğlenceyi bir arada deneyimleme fırsatı sunan, dünyanın 1 numaralı çocuk cumhuriyeti KidZania İstanbul’un Genel Müdürlük görevine, yöneticilik pozisyonunda 20 yılı aşkın profesyonel deneyimi bulunan Ebru Timur getirildi

kidzania-ulkerden-transfer-gerceklestirdi

KidZania’nın yeni Genel Müdürü Ebru Timur oldu. Timur, eğitimine İstanbul Üniversitesi’nde başladı ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamladı. 2012 yılında Sheffield Üniversitesi Executive MBA programına katılan Ebru Timur, 2000 yılında Bournemouth Business School’da MBA Sertifika Programı ve 2009 yılında da New York State Üniversite’sinden  Yönetim ve İş İdaresi sertifikasına sahip oldu.


Ebru Timur, profesyonel iş yaşamına 1993 yılında Halk Sigorta’da Halkla İlişkiler ve Tanıtım Uzmanı olarak başladı. 1996 – 2007 yılları arasında Doğan Burda Dergi Grubu’nda sırasıyla Tanıtım ve Halkla ilişkiler Müdürü, Gençlik Dergileri Marka Müdürü, son olarak Tempo Dergisi Marka Müdürü görevlerini üstlendi.


2007 - 2016 yılları arasında Ülker Grubu’na geçen Timur, sırasıyla Kurumsal Projeler Müdürü ve Sabri Ülker Gıda Araştırmaları Vakfı Genel Yönetim ve İletişim Direktörü olarak görev yaptı.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri