Kiğılı hızlı dünyaya ayak uyduruyor

31 Ekim 2017 Salı

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı’da değişim, #DegisimPesinde reklam filmi ile devam ediyor. Aksiyon sahnelerini aratmayan reklam filminin başrolünü ise Fi dizisi ve Börü filminden tanıdığımız Armağan Oğuz üstleniyor. Ajan K. karakterini canlandıran Armağan Oğuz, Kiğılı’daki değişimi çarpıcı bir şekilde ortaya koyuyor

kigili-hizli-dunyaya-ayak-uyduruyor

Kiğılı, #DegisimPesinde’ki macerasını anlatan reklam filminde, modern dünyanın hızlı değişimine dinamik ve genç yapısıyla eşlik ediyor. Gerçekleştirdiği yenilikçi projelerle dikkatleri üzerine çeken Kiğılı, #DegisimPesinde filminde dijitalleşen dünyaya özel çözümleriyle ortaya koyduğu bir hikâye ile karşımıza çıkıyor.

 

Kült haline gelen aksiyon filmlerindeki sahnelere atıfta bulunulan reklam filminin yönetmen koltuğunda Bora Yüksel ve Silvyo Behmoaras karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda devam edecek bir macera sunan reklam filmi Kiğılı’nın, değişen ve gençleşen ürün gamını çok yönlü anlatıyor.  

 

Reklam filminde kullanıcılarına kigili.com, TRAK Nerede? uygulaması ve mağaza deneyimi kişiye özelleştirilmiş bir biçimde sunuluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri