Kiğılı soğuğa meydan okuyor

09 Ocak 2015 Cuma

Soğuk havalara adeta meydan okuyan Kiğılı, spor tarzı benimseyenlere mont ve kabanlarıyla ekstra rahatlık sunuyor. Kiğılı montlara eşlik eden özel parçalar ise sezonun trendlerini yansıtıyor

kigili-soguga-meydan-okuyor

Kiğılı, ‘mostra yaka’ ve kapüşonuyla zenginleştirdiği spor montları trendleri takip eden erkeklere ulaştıracak ve kış soğuk geçmeyecek. Ayrıca Kiğılı montlar, içlerinde bir de sürpriz barındırıyor. Kapüşon ve mostra yakaları çıkarılarak klasik bebe yaka mont görünümüne de sahip olabilen Kiğılı montlar, hem klasik hem spor kıyafetlerinizin ayrılmaz parçası olacak.

Kiğılı 2014-2015 Sonbahar-Kış sezonunun en dikkat çeken parçaları arasında triko, pantolon ve kabanlar geliyor.

Kış mevsiminin vazgeçilmezi triko kazakları tasarımları ile farklılaştıran Kiğılı, çift katlı, özel süs dikişli, düğmeli bisiklet yaka kazakların yanı sıra; düz ve desenli balıkçı yaka kazaklarını da beğeniye sunuyor.

Triko kazak şıklığınızı tamamlamak için en uygun ürün ise flanel kumaştan üretilen pantolonlar. İki yüzü tüylendirilmiş, sıcak tutma özelliğine sahip  soğuk kış günleri için özel olarak üretilen Kiğılı flanel pantolonlar farklı renk seçenekleri ve yumuşak dokusu ile rahatlık ve kaliteyi bir arada sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri