Kiğılı yeni “Bileşim”iyle sınırları kaldırıyor

03 Ekim 2017 Salı

Kiğılı, yeni trendleri, konfor ve şıklıkla bir araya getirdiği 2017-2018 Sonbahar – Kış Koleksiyonu’nu muhteşem bir davetle tanıttı. Sena Suerdem’in ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım davetinde; Sayit Çakıcı imzalı sınırları kaldıran tasarımlar ile yepyeni Kiğılı Koleksiyonu büyük beğeni topladı

kigili-yeni-bilesimiyle-sinirlari-kaldiriyor

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, yeni sezon koleksiyonunu Kiğılı CEO Yardımcısı Sena Suerdem’in ev sahipliğinde özel bir davetle Nişantaşı Rooms & Rumours’da tanıttı. “Hayat bir hybrid (bileşim)” mottosu ile hazırlanan, erkeklerin günlük hayat akışına ayak uyduran dinamik, konforlu ve şık parçalardan oluşan 2017-2018 Sonbahar- Kış Koleksiyonu davetlilerden tam not aldı.

 

Kiğılı’nın resmi kıyafet sponsoru olduğu Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcusu Jozef De Souza ve Fenerbahçeli basketbolcu Muhammet Ali’nin de katılımı ile gerçekleşen davet moda ve sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerini de bir araya getirdi.

 

Kiğılı’nın 3’üncü kuşak temsilcisi Sena Suerdem yaptığı teşekkür konuşmasında: “Dedem Abdullah Kiğılı’ya; değişime ve yeni trendlere açık olduğu, genç nesile tecrübesi, ileri görüşlülüğü ile destek verdiği ve yol açtığı için çok teşekkür ediyorum. Böyle büyük bir markanın 3. kuşak temsilcisi olarak, üzerimizdeki sorumluluğun farkındalığıyla, değişimi yansıtan genç, dinamik, günümüz trendlerine uyum sağlayan yeni koleksiyonlara imza atmaya devam ediyoruz.” dedi.

 

Lansmanda, koleksiyonu anlatan Kiğılı Kreatif Direktörü Sayit Çakıcı: “Moda da yeni bir yaklaşım görüyoruz, “Hayat bir hybrid” yani bileşim. Bu yeni temayla artık insanlar geleneksel düşünce tarzlarını terk ediyor, kurallar yıkılıyor, sınırlar ise belirsizleşiyor. Minimalist tarzın en güçlü rengi siyahı da yeni sezonumuzda benimseyerek Black Silhouette(silüet) konseptini geliştirdik. Black Silhouette koleksiyonumuz tüm mağazalarımızda siyahın en güzel tonları ile moda severleri bekliyor olacak. Casual giyimin çok güçlendiği bir sezon yaşıyoruz. İnsanlar artık konforu ve performansı birarada bulduğu parçalarla stil sahibi olmak  istiyor. Özetle diyebiliriz ki hybrid temasıyla  geleneksellikten çıkıp daha konforlu ve hayatın hızını yakalayabileceğimiz hem de still sahibi olabileceğimiz kıyafetler tasarlıyoruz.” diye konuştu.

 

Kurşuni grilerden, kışın pastel tonlarına sonbahar ve kışın tüm renklerini yansıtan koleksiyonda geometrik desenler ve klasik çizgileri dahi değiştiren yepyeni yorumlar dikkat çekiyor. Günlük hayattaki değişimi sokağa yansıtan tasarımlarla Kiğılı 2017 – 2018 Sonbahar- Kış Koleksiyonu tüm Kığılı mağazalarında şıklığına şıklık katmak isteyen erkekleri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri