Kiğılı’dan Balkanlar çıkarması

07 Aralık 2015 Pazartesi

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, yatırım rotasını Balkanlara çevirdi. Geçtiğimiz günlerde Makedonya’nın başkenti Üsküp’te mağazasını açan Kiğılı, yeni sezonunu da Üsküp Fashion Week’te düzenlenen bir defile ile tanıttı

kigilidan-balkanlar-cikarmasi

Erkek giyiminin öncü markası Kiğılı, yurt dışı atılımlarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde Üsküp’teki ilk mağazasını açan Kiğılı, yeni mağazasını Üsküp Fashion Week’te düzenlenen bir defile ile de kutladı. Kiğılı’nın Üsküp mağazası Partizanska Bulvarı’nda hizmete girdi. İkinci mağaza, Üsküp City Mall Alışveriş Merkezi’nde açıldı. 300 bin avroluk yatırım yapılan mağazalarda,  Kiğılı’nın zamana meydan okuyan yenilikçi tasarımları yer alıyor.


Balkanlardaki yatırımları hakkında bilgi veren Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı: “Yurtdışı yatırımlarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Önemsediğimiz coğrafyalar Çin ve Balkanlar. Çin’de 3 mağazamız var, 3 tane daha açılacak. Geçtiğimiz günlerde Makedonya’da ilk mağazalarımızı açtık. Balkanlarda 4 mağaza daha açma planımız var, Sırbistan ve Bosna-Hersek mağazalarımızı yakın zamanda açmayı hedefliyoruz.” diyerek yurtdışı yatırım planlarını özetledi.


Üsküp Fashion Week’te Kiğılı renkleri
Kiğılı’nın Üsküp Fashion Weekend defilesi farklı ülkelerden gelen konukların büyük beğenisini topladı. Kiğılı'nın modern, dinamik, tasarımlarının sergilendiği defileyi; Sırbistan, Moskova, Kosova, Paris ve Tiran'dan gelen tasarımcılar, moda dünyasının önde gelen isimleri, bloggerlar ve çok sayıda basın mensubu izledi. Hermes, Jean Paul Gaultier, Thierry Mugler, Azzedine Alaia, Christian Lacroix, Chanel, Chloe gibi dünyaca ünlü markalar için çalışan tasarımcı ve stilist İzzet Curi; ünlü Rus-Makedon şarkıcı Viktorija Loba; Makedon televizyon dünyasının popüler ismi Bojan Jovanovski; yaptığı moda programları ile ses getiren Elena Stefanovska; moda yazarı, gazeteci Leyla Sabit de Kiğlı defilesini izleyenler arasındaydı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri