Kiğılı’dan İstanbul’a bir mağaza daha

31 Temmuz 2015 Cuma

Erkek modasının öncü markalarından olan Kiğılı, mağazalarına bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyor. Yurt içinde 67 şehrinde 226 mağaza ile hizmet veren Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, İstanbul Viaport Venezia’da açtığı yeni mağazasını şıklık ve rahatlıktan ödün vermeyen erkeklerle buluşturuyor

kigilidan-istanbula-bir-magaza-daha

Kurulduğu günden bugüne erkek modasının öncü markalarından olan Kiğılı, İstanbul Viaport Venezia’daki mağazasının açılışını bugün (31 Temmuz) gerçekleştirdi.

Kiğılı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kiğılı açılış ile ilgili yaptığı açıklamada “Kiğılı olarak, Beyoğlu’nda ilk mağazamızı açmamızın üzerinden tam 46 yıl geçti. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kaliteyi uygun fiyatla sunma anlayışımız doğrultusunda Türkiye’nin dört bir yanında mağazalar açtık. Bugün 67 şehirde 226, yurt dışında ise toplam 37 mağaza ile hizmet veriyoruz. En yeni mağazamız olan İstanbul Venezia’daki Kiğılı mağazasıyla İstanbullulara hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.” şeklinde konuştu.

Çağdaş erkeğin gardırobunu şekillendiren en önemli öğelerden biri olan Kiğılı, her yaştan erkeğe sunduğu farklı seçeneklerle her gün en konforlu giyim deneyimini yaşatıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri