Kiğılı’dan otizm farkındalığına destek

01 Nisan 2016 Cuma

Türkiye erkek giyim markası Kiğılı, Tohum Otizm Vakfı’nın öncülük ettiği farkındalık çalışmalarına tişörtleri ile destek oluyor

kigilidan-otizm-farkindaligina-destek

Nisan ayı bütün dünyada Otizm farkındalık ayı, 2 Nisan ise Birleşmiş Milletler tarafından Otizm Farkındalık Günü olarak deklare edilmiştir. Nisan ayı boyunca tüm dünyada otizm konusunda bilinçlendirme ve farkındalık çalışmaları yapılmaktadır. Türkiye’de bu çalışmalara Tohum Otizm Vakfı öncülük ediyor. Kiğılı da bu dönemde otizm konusunda toplumsal bilinci yükseltmek için “Otizme Mavi Işık Yak” kampanyasına destek veriyor.


Kiğılı tarafından üretilen “Otizme Mavi Işık Yak” tişörtleri vakfın “Otizme Mavi Işık Yak” kampanyasında kullanılacak. 150 tişört de www.kigili.com’da satışa sunuldu.  Satıştan elde edilen gelir Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak.


Geçen sene de Kiğılı’nın destek olduğu kampanya, tişörtler sayesinde büyük ilgi görmüş; öğrencilerden otizm destek gruplarına haber spikerlerinden otizmli çocukların ailelerine kadar pek çok kesime ulaşmıştı. 


Siz de 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’nde“Otizme Mavi Işık Yak” tişörtleri ile fotoğrafınızı ve mesajınızı #otizmemaviışıkyak etiketi ile paylaşabilir; kampanyaya destek olabilirsiniz.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri