KİM ailesi iftar yemeğinde buluştu

14 Temmuz 2015 Salı

KİM Marketler Zinciri, her sene düzenlediği geleneksel iftar yemeği için 10 Temmuz Cuma günü Uludağ Restoran’da buluştu

kim-ailesi-iftar-yemeginde-bulustu

Her sene düzenlediği iftar yemeğiyle bir araya gelen KİM Marketler Zinciri, çok sayıda üst düzey yönetici ve müdürlerin katıldığı iftarda geleneğini devam ettirdi. Gecenin açılış konuşmasını, Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan yaptı.

İftar programı öncesinde konuşmasını yapan Erol Ersan: “Bu mübarek ve bereketli ramazan ayında siz değerli çalışanlarımla olmaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim. Bol rahmetin indiği günahların affedildiği, iyiliğin ve ibadetin kuşattığı bu güzel ayda iftarımıza gelen tüm çalışanlarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Yönetim Kurulu Üyeleri Hasan Ersan Ergin Ersan ve Genel Müdür Ercan Ersan'ın yanı sıra; İzmit Bölge Koordinatörü Doğan Ersan, Genel Koordinatör Emir Bayındır ve Genel Müdür Yardımcısı Cüneyt Sarıkaya gibi üst düzey yöneticiler, tüm çalışanlarla ayrı ayrı resim çekilip, geceyi unutulmaz kıldı.

Birlik beraberlik duygularının ve dostluğun pekiştiği bu mübarek ayda Kim Grup Ailesi, iş dışı bir organizasyonda buluşmanın keyfini doyasıya çıkardı. Uludağ Restoran’da keyifli sohbetler eşliğinde gerçekleşen gecede canlı fasılın yanı sıra, çekilişle belirlenen şanslı kişilere sürpriz hediyeler dağıtıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri