Kim, aşure gününde müşterilerini unutmadı

27 Ekim 2015 Salı

Kim Marketler zinciri, muharrem ayının 10’uncu günü olan aşure gününü, müşterileriyle birlikte yaşamak ve bu geleneği yaşatmak için, kapıları tek tek çalarak aşure dağıttı

kim-asure-gununde-musterilerini-unutmadi

Kim yetkilileri, paylaşma duygusunun ve kardeşliğin tesisinde çok önemli kabul edilen Muharrem ayı vesilesiyle gerçekleştirdiği aşure geleneğini devam ettirerek, komşularının kapısını tek tek çalıp "Aşuremiz mübarek olsun, afiyet olsun"  temennisinde bulunarak aşure ikram etti.


Perakende zinciri, Aşure ayı bereketinin paylaşmaktan geldiğine inandığını ve aşure geleneğini müşterileriyle birlikte yaşamak istediğini söyleyerek, bu geleneksel tatlıyı paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti.


Allah’ın ayı Muharrem olarak bilinen Muharrem ayı, ilahi bereket ve feyzin, Rabbani ihsan ve keremin coştuğu ve bollaştığı bir ay. Aşure Günü ise Muharrem’in 10’uncu günüdür.  Aşure Gününün Allah katında ayrı bir yeri vardır. Bugünde Cenâb-ı Hak on peygamberine on çeşit ikramda bulunmuş ve kutsiyetini arttırmıştır.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri