Kim Grup’ta iki yeni atama gerçekleşti

07 Mart 2016 Pazartesi

Son zamanlarda yenilemeye giden Kim Grup bünyesine 2 yönetici daha katıldı

kim-grupta-iki-yeni-atama-gerceklesti

Kim Grup, Mali İşler ve Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak Erol Alkan’ı, Gıda Grubu Satın Alma Müdürü olarak ise Havva Şahin’i bünyesine kattı.


Mali İşler ve Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak göreve başlayan Erol Alkan, 1962 doğumlu evli ve bir çocuk babası. Üniversite Eğitimini, Anadolu Üniversitesi, İktisat Fakültesinde tamamlayan Alkan, iş yaşamına Muhasebe bürosunda başladı. 1995 yılında “Ataman İlaç AŞ’de Muhasebe Müdürü”, 2001 yılında “Marmaris Yat Marin AŞ’de Muhasebe Müdürü”, 2007 yılında “Eksen Bilgisayar AŞ’de Muhasebe Müdürü”, 2009 yılında “Uyum Gıda AŞ Mali İşler Direktörü”, 2015 “Özen Grupta Mali İşler Direktörü” görevlerinde bulundu. Geçtiğimiz hafta Kim Grupta yeni görevini devralan Alkan, Kim’de çalışmaktan çok mutlu ve heyecanlı olduğunu ve hep birlikte, her gün açtığı şubelerle daha çok büyüyen perakende zincirini daha da güçlendirmek için çalışacağını söyledi.


Gıda Grubu Satın alma Müdürü olarak göreve başlayan Havva Şahin, 1978 doğumlu ve 4 aylık evli. Perakende gıda sektörüne 1998 yılında Uyum Markette başlayan Şahin, 2009 yılında “Özen Alışverişte Satın alma Grup Müdürü”, 2014 yılında Biçen Markette Gıda Grubu Satın alma Müdürü olarak görev aldı. Kariyerini perakende sektöründe planlayan ve 18 yıllık tecrübe sahibi olan Şahin, “Kim Grup bünyesinde çalışmaktan mutlu ve gururluyum.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri