Kim Market’in Tarabya şubesi yenilendi

21 Ekim 2015 Çarşamba

Yeni mağaza açılışlarının yanı sıra, mevcut mağazalarını da yenilemeyi ihmal etmeyen Kim Marketler Zinciri, yeni konseptiyle oldukça iddialı

kim-marketin-tarabya-subesi-yenilendi

Sağlıklı, kaliteli ve doğru ürünleri, uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştıran Kim Marketler Zinciri, kesintisiz büyümesinin yanında, art arda yenilediği mağazalara bir yenisini daha ekledi. 20 Ekim Salı günü Tarabya 1 mağazasını yenileyen Kim; geniş ürün yelpazesi ile kaliteli ve hesaplı alışverişin adresi olmaya devam ediyor.

Yeni konseptiyle bölge halkı tarafından yoğun ilgi gören Perakende Zinciri, müşteri odaklı yaklaşımı doğrultusunda, satış öncesi, satış sırası ve sonrası hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her an, yanında olmaya devam ediyor.

Açılışa özel, keman kostümlü müzisyen ekibi eşliğinde yapılan çikolata ikramları ile karşılanan müşteriler, hem doyasıya eğlendi hem de uygun fiyatların tadını çıkardı..  Bu gün de etkinliklerini sürdüren Tarabya 1 Kim Şubesi; 20 Ekim 4 Kasım günleri arasında geçerli olan açılışa özel indirimli fiyatlarıyla müşterilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri