Kim Market’in yeni adresi Eyüp

25 Temmuz 2016 Pazartesi

Kalite ve indirimli alışverişin adresi Kim Market 21 Temmuz Perşembe günü Eyüp mağazasını bölge halkının hizmetine sundu

kim-marketin-yeni-adresi-eyup

Kim Market yeni şubesini Eyüp’te hizmete açtı. Açılış kurdelesini, Kim Market Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan, Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Ersan, Genel Müdür Metin Günay ve Satış Direktörü Yusuf Taşkeser kesti.


Kim Market Yönetim Kurulu Başkanı Erol Ersan: “Attığımız her adımda, müşterilerimizin kalite beklentisine cevap vererek, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı planlıyoruz. 2016 yılı için mağaza açılış çalışmalarımıza devam ediyor ve çok yakında yeni bölgelere mağaza hizmeti sunmaya hazırlanıyoruz.” diye konuştu.


Kim Market, en taze meyve ve sebzeler, katkısız et ürünleri ve Türkiye’nin her yöresinden gelen eşsiz damak tatlarını oluşturan şarküteri ürünleri ile Eyüp müşterilerinin sofralarını çeşitlendirecek. Nişancı mah. otakçılar cad. no 37/A Eyüp İstanbul adresinde hizmete girerek 21 Temmuz Perşembe günü itibariyle müşterileriyle buluşan Kim Market, Eyüp sakinlerine açılıştan itibaren 1 hafta boyunca farklı ürün gruplarında özel fiyatlar ve avantajlı fırsatlar sunacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri