“Kim” yeniden Ercan Ersan’a emanet

26 Eylül 2016 Pazartesi

Kim Grubun yeni Genel Müdürü Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Ersan oldu

kim-yeniden-ercan-ersana-emanet

7 Mart gününden itibaren Kim Grup Genel Müdürlük görevini yürüten Metin Günay 21 Eylül günü merkez çalışanlarının da katıldığı toplantıda, görevini Yönetim Kurulu Üyesi Ersan’a devretti.


Günay, farklı bir projeye gideceğini söyleyerek: “Kim Grup 1997 den beri benimde sektörde takip ettiğim bir kurumdu, 7 aylık bir çalışma sürecim oldu, bu süreçte bilgi beceri ve tecrübelerimi paylaştım. Kim Grup saha ve merkez ekibi olarak sağlam ve kuvvetli bir kadroya sahip, biliyoruz ki perakende sektörü yoğun ve rekabetli aynı zamanda hızlı değişen bir sektör, bunun karşısında yoğun emek gerektiriyor, perakendenin dünü yok her gün yeni bir başlangıç ama burada çok iyi bir kadro var danışmadaki arkadaşlardan saha ekibine kadar bundan sonrada Kim Grubun çok iyi yerlerde olacağına inanıyorum ve başarılarını takip ediyor olacağım.” diye konuştu.


2014- 2015 yıllarında 1,5 yıl Genel Müdürlük görevini yürüten Ersan, bayrağı yeniden teslim alarak şunları söyledi: “Metin Günay’ın bu kısa süre içerisinde şirketimize gerek sahada gerek merkezde büyük katkıları oldu, sonuç itibariyle güzel bir ekip olduk ve büyük başarılar yakaladık. Bugünden itibaren bayrağı teslim alıyorum, ekibimiz çok iyi bundan sonraki süreçte aynı ekibimizle daha güzel işler başarmak için çalışıp, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızı devam ettirerek, emin adımlarla büyüme yolunda ilerleyeceğiz. Emeklerinde dolayı Kim Grup ailesi olarak kendisine teşekkür ediyoruz.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri