Kipa, 23 Nisan’ı bir hafta kutlayacak

20 Nisan 2015 Pazartesi

Perakende zinciri Kipa, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı yalnızca bir gün değil bir hafta boyunca devam edecek eğlenceli etkinliklerle ve minikleri sevindirecek yüzlerce sürpriz hediyeyle kutluyor

kipa-23-nisani-bir-hafta-kutlayacak

Çocuklar ve aileleri için çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yapan perakende zinciri Kipa, hazırladığı özel programla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir hafta boyunca sürecek dev bir şölene dönüştürüyor.

Bu kapsamdaki etkinliklerden ilki olan “Hayalini Çiz” temalı resim yarışmasına, Edirne’den Konya’ya yurt genelindeki 18 Kipa AVM’de yaklaşık 6 bin çocuk katıldı. Her yıl büyük ilgi çekerek geleneksel hale gelen resim yarışmasında çocuklar en çok seyahat ve doğayla iç içe bir yaşam hayal ederken, dereceye giren miniklere, çocuklara özel noktaların ziyaret edileceği bir İstanbul turu, onlarca ipad mini ve hediye çeklerinin de aralarında bulunduğu birbirinden özel hediyeler dağıtıldı.

Çocuklarının geleneksel oyunları unuttuklarından şikâyet eden anne babalar ise 18 Nisan’da soluğu Kipa AVM’lerinde aldı. Kipa Aile Kulüpleri’nin Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Konfederasyonu (ÇOSKK) işbirliğiyle 12 Aile Kulübünde düzenlenen “ÇOSSK Geleneksel Çocuk Oyunları” gününe, Çocuk Esirgeme Kurumundan çocuklar da dâhil olmak üzere yaklaşık bin çocuk katıldı. Pek çok çocuk seksekten mendil kapmacaya geleneksel oyunlarla ilk kez bu etkinlik sayesinde tanışma imkânını yakaladı.

Dev pastalar minikleri bekliyor
Bayram coşkusunun en yoğun yaşanacağı 23 Nisan’da ise Kipa mağazalarında ve AVM’lerinde çocukları sürpriz kutlamalar bekliyor. 100’er kişilik dev pastaların kesileceği,  miniklere içecekler eşliğinde servis edileceği 23 Nisan kutlaması adeta bir parti havasında geçecek. Kipa AVM’lerindeki ortak alanlarda palyaço gösterileri düzenlenecek, çocukların gönüllerince eğlenebilecekleri mini-diskolar organize edilecek. Çocuklar yüz boyama etkinlikleriyle neşeli dakikalar yaşarken, dağıtılacak balon ve bayraklarla eğlence doruğa çıkacak.

Balıkesir’den Mersin’e, İzmir’den Konya’ya Türkiye’nin 12 farklı noktasında topluma katkı sağlayan etkinlikler düzenleyen Kipa Aile Kulüpleri de 23 Nisan’ı dopdolu bir programla karşılıyor. Bu kapsamda 25 Nisan tarihine kadar arasında yaratıcı drama, kukla atölyeleri, mini defileler, resim atölyeleri ve yüz boyama etkinlikleri başta olmak üzere çok sayıda renkli etkinlik minikler ve aileleriyle buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri