Kipa Afrika’yı Adapazarı’na getiriyor

28 Ekim 2015 Çarşamba

23’üncü yaşını kutlayan Kipa, Adapazarı’nda yaşayan müşterilerine Büyük Afrika Sirki’nin nefes kesen gösterilerini ücretsiz izleme şansı sunuyor

kipa-afrikayi-adapazarina-getiriyor

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, ev sahipliği yaptığı etkinliklerle müşterilerine keyifli alışveriş deneyimi yaşatmaya devam ediyor.

 

23’üncü yaşını kutlayan perakende zincirinin bu kapsamdaki son sürprizi ise nefes kesen gösterileriyle Büyük Afrika Sirki oldu. 29 Ekim – 8 Kasım günleri arasında Adapazarı Kipa AVM’de 50 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapanlar, sirkin nefes kesen gösterilerini ücretsiz izleme şansını yakalıyor.


Aile boyu eğlence
Adapazarı Kipa AVM otoparkında kurulacak olan sirk, Afrika’nın en yetenekli akrobatlarının sergilediği cesur gösterilerle izleyicilerin nefeslerini kesecek. Büyük Afrika Sirki, illüzyon, palyaço ve jonglör gösterileriyle de izleyicilerin büyük beğenisini toplayacak.


Çocukların yanı sıra yetişkinlere de hitap eden ve aile boyu eğlence imkânı sunan sirkin gösterileri, 5 ve 6 Kasım’da 19.30’da, 7 ve 8 Kasım’da 12.00, 14.30, 17.00 ve 19.00 seanslarında gerçekleştirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri