Kipa, AVM yönetimi ve danışmanlık hizmeti veriyor

05 Ocak 2015 Pazartesi

1992’de İzmir’de 100 ortaklı bir girişim olarak kurulan Kipa, 2003’te Tesco ile ortaklık kurarak, hipermarket ve AVM’lerini tüm Türkiye’de yaygınlaştırmaya başladı. Kipa 22 yıllık tecrübesiyle farklı alışveriş merkezleri içinde AVM kiralama, konsept ve yönetim danışmanlığı hizmeti veriyor

kipa-avm-yonetimi-ve-danismanlik-hizmeti-veriyor

Tesco Kipa, AVM operasyonlarına Türkiye genelinde 24 farklı bölgede, 35 Alışveriş Merkezi, 84 bin 283 üyeli 12 adet Aile Kulübü, bin 200 adet kiracısı, yaklaşık 180 marketi ve 300 bin metrekare toplam kiralanabilir alanı ile yıllık ortalama 100 milyon kişiyi ağırlayarak devam ediyor. Kipa, 22 yıllık tecrübesi ile farklı alışveriş merkezlerine de danışmanlık hizmeti de veriyor.

Yatırımcılar, risk faktörünü en aza indirecek deneyimli danışmanlara ihtiyaç duyarken bu ihtiyacı 90 yılı aşkın tecrübesiyle Tesco karşılıyor. Merkezine insan ve çevre faktörlerini alan Tesco, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini en üst sırada tutuyor. Bu özellikleriyle de AVM danışmanlığı için bir numaralı tercih sebebi haline geliyor.  Tesco, köklü geçmişi ve uluslararası deneyimiyle AVM yönetim ve kiralama danışmanlığı hizmetleriyle ideal çözüm ortağınız olmak için çalışıyor.

AVM yönetimine 1999’da Çiğli AVM’yi açarak başlayan Kipa, önce İzmir ve Ege Bölgesi’nde ardından Türkiye’nin diğer bölgelerinde AVM alanındaki başarıları ile göz dolduruyor. Girişimde bulunduğu tüm bölgelerde global strateji ve değerlerini, lokal düşünceyle harmanlayarak, faaliyet gösterdiği tüm bölgelerde istikrarını koruyor. Sahip olduğu tüm bu artılarıyla AVM alanında kaynaklarını değerlendirmek isteyen tüm yatırımcılara ve kiracılara en iyi ve en doğru olanı sunmak için çalışıyor.

Tesco Kipa, kiralama ve konsept danışmanlığı kapsamında rekabet analizi oluşturulması, konseptin belirlenmesi ve mimari ekip ile gerekli düzenlemelerin yapılması, marka karmasının belirlenmesi, kiracılar ile görüşmelerin yürütülmesi, mağaza içi dekorasyon anlaşmaların yönetiminin yanısıra; kiracı, güvenlik ve temizlik hizmetleri, pazarlama faaliyetleri, halkla ilişkiler ve bütçe yönetimi hizmetlerini de yatırımcıları için sağlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri