Kipa AVM’nin danışmanlık projesi Biga Pakt Plus açıldı

29 Mart 2013 Cuma

Biga’da hizmete giren Pakt Plus AVM; bünyesindeki birçok ulusal ve uluslararası marka, sinema salonları, ilk Kipa Süpermarket ve çocuk oyun alanıyla kapılarını geçtiğimiz günlerde hizmet vermeye başladı

kipa-avmnin-danismanlik-projesi-biga-pakt-plus-acildi

Biga ilçesinin ve bölgenin ilk AVM’si olarak hizmete giren Pakt Plus AVM, Bigalı yatırımcılar tarafından finanse edildi. Biga halkına ulusal ve uluslararası markaları getirerek kentin ekonomik ve sosyal hayatına katkıda bulunmayı hedefleyen Pakt Plus AVM'de yaklaşık 250 kişilik istihdam sağlandı.

7 bin metrekarelik kiralanabilir alanın bulunduğu AVM, aynı zamanda Kipa’nın danışmanlık hizmeti verdiği ilk AVM. Biga’nın ilk Kipa süpermarketinin de içerisinde bulunduğu Pakt Plus AVM; dört salonlu sineması ve 3D seçeneği ile her yaştan Biga ve bölge halkına farklı film alternatifleri sunuyor.

Farklı markaları, sinema salonları ve ilk Kipa süpermarketinin yanı sıra; 8D sinema ve 350 metrekarelik çocuk oyun alanlarıyla kadar büyüklere olduğu kadar, çocuklara da da rahat bir alan yaratan Pakt Plus AVM; değişik mutfaklardan tatlar sunan yemek katıyla da Biga ve bölge halkına yepyeni bir sosyalleşme alanı yaratıyor. 

Biga’da ilk kez Pakt Plus AVM’de hizmete giren Kipa Süpermarketi 750 metrekare alanda hizmet verecek. Toplam 25 kişinin istihdam edildiği süpermarkette, 9 bin çeşit ürün satışa sunuluyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri