Kipa, Aydın'da Extra büyüdü

17 Temmuz 2012 Salı

Aydın bölgesinin en büyük hipermarketi olarak hizmet veren Kipa, müşterilerden gelen talepler doğrultusunda ürün çeşitliliğini artırdı, reyonlarını genişleterek Extra formata geçti. Tekstilden elektroniğe, oyuncaktan kozmetiğe kadar her alanda yenilikler yapan Aydın Kipa Extra'da çalışan sayısı da bu doğrultuda yüzde 15 artırıldı

kipa-aydinda-extra-buyudu

Kipa’nın geniş alanda çok çeşitli ürün sunmaya yönelik Extra formatlı mağazalarına son olarak Aydın Kipa mağazası eklendi. 5 bin metrekare alanda 30 bin çeşit ürünün yer aldığı Aydın Kipa’da satış alanları yeniden yapılandırılırken, Aydınlılara sunulan hizmetler de talepler doğrultusunda yenilendi. 
Mağazanın Extra’ya dönüşümü konusunda müşteri taleplerinin yol gösterici olduğunu belirten Kipa Extra Format Bölge Direktörü Fatih Aral, Aydın Kipa mağazasının tamamen Aydınlı müşterilerin istedikleri ürünlere kolayca ulaşabilecekleri bir şekilde yeniden tasarlandığını ve reyonların büyümesiyle birlikte çalışan sayısının da yüzde 15 artırıldığını açıkladı.

Yalnızca Kipa mağazalarında bulunan F&F marka tekstil ürünlerinin satışa sunulduğu tekstil reyonu, iki kat daha büyük bir alanda hizmet verecek. Tekstil bölümünden alışveriş yapanlar, mağaza kasalarına gitmeden, kendilerine özel kasalarda hızlı ve rahat ödeme yapabilme olanağı bulacak. Aydın Kipa Extra’da açılan yeni bölümler arasında yaklaşık 200 metrekareye kurulan Oyuncak Dünyası ve Bebek Dünyası da bulunuyor. Bunlara ek olarak,  Aydınlı kadınların özel olarak talep ettiği kozmetik makyaj stantları da hizmete hazırlandı. Aydın Kipa’da Extra formata geçişle birlikte meyve ve sebzelerin tazeliğini daha da iyi korumaya yönelik mistleme ekipmanları yenilenirken, ödeme sırasında bekleme süresini  minimuma düşürecek terazili kasa sistemi de hizmete  girdi. Extra formata uygun olarak ürün çeşitliliğinin artmasıyla birlikte LCD ve LED televizyon seçenekleri çoğaltılırken, “Telefon Mağazası” bölümünde de yeni teknolojiyle hizmet verilmeye başlanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri