Kipa, Çeşme’de kapınızda

14 Temmuz 2014 Pazartesi

Online alışveriş hizmeti “Kipa Kapımda”yı Çeşmeliler’in de hizmetine sunan Kipa, müşterilerini sıcak ramazan günlerinde evlerinden çıkmadan alışverişlerini yapma imkânına kavuşturuyor

kipa-cesmede-kapinizda

Çok kanallı perakendeciliğin öncüsü Kipa, online alışveriş hizmeti Kipa Kapımda’nın hizmet ağını genişletiyor. Türkiye’nin popüler tatil bölgesi Çeşme’yi de dağıtım alanına dahil eden site aracılığıyla, Çeşme’de yaşayan Kipa müşterileri sıcak ramazan günlerinde evlerinden çıkmadan alışverişlerini yapabiliyor.

Yılın başında İzmir’de hizmet vermeye başlayan ve tüketicilere hem zamandan hem de bütçeden tasarruf yapma imkanı sağlayan “Kipa Kapımda” aracılığıyla sipariş edilen ürünler, kalite, tazelik ve gıda standartları alanında özel eğitim almış internet servis ekibi tarafından seçiliyor. Kipa Kapımda’nın Çeşme’deki dağıtım hizmeti 27 Haziran tarihinde başladı.

2 saat içinde teslimat
Bu özenli seçimden sonra, ürünler son teknoloji ile donatılmış, soğutucu ve dondurucu dolapları olan, -18 derecelik “Kipa Kapımda” kamyonetleriyle müşterinin kapısına geliyor. Özellikle çalışan müşteriler açısından önemli olan teslimat zamanı ise, müşteri tarafından iki saatlik aralıkla belirleniyor.

12 bin üründen oluşan zengin çeşitliliği ile rakiplerinin bir adım ilerisinde yer alan ve http://kapimda.kipa.com.tr  adresinden ulaşılabilen “Kipa Kapımda”, kaliteli ve taze ürünleri güvenli ve kolay bir şekilde elde etmek isteyenlerin internetteki adresi olmayı hedefliyor. Kipa Kapımda’nın yanı sıra online gıda dışı alışveriş sitesi Kipa Direkt de müşterilere çok kanallı perakendecilik hizmeti sunmaya devam ediyor.

Rakamlarla Kipa Kapımda:
- “Kipa Kapımda”, 5 ayda  280 binin üzerinde ürünün satışını gerçekleştirdi. Geniş hacimli bir buzdolabının ortalama 100 ürün aldığı düşünülürse, satılan ürünler 2 bin 800 buzdolabını tıka basa doldurmaya yetecek miktarda.
- Teslimat kamyonları, bu süreçte 133 bin 339 kilometre yol yaptı. Bu rakam, Türkiye’nin en batısından en doğusuna 85 kez gitmekle eşdeğer.
- Beş ayda 40 ton su teslimatı yapıldı. Bu rakam, günde birer litre su içen bir çiftin 54 yıllık su tüketimine eşit.
- “Kipa Kapımda”, beş ayda 4,2 ton sıvı yağ satışı gerçekleştirdi. Bu oranda sıvıyağ ile 33 bin 600 kek yapılabilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri