Kipa gayrimenkullerinin yeni sahibi belli oldu

15 Ocak 2016 Cuma

Uşak, Turgutlu ve Mudanya’da bulunan Tesco Kipa’ya ait gayrimenkuller Özdilek AVM Tekstil Sanayi Anonim Şirketi’ne satıldı

kipa-gayrimenkullerinin-yeni-sahibi-belli-oldu

Tesca Kipa’nın satışı yapıldı. Uşak, Turgutlu ve Mudanya’da bulunan Tesco Kipa’ya ait gayrimenkuller Özdilek AVM Tekstil Sanayi Anonim Şirketi satıldı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Uşak Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mehmet Alperen Cinci, satışın kent ekonomisi ve istihdam için önemli olduğuna dikkat çekti.


Tesco Kipa’ya ait gayrimenkullerin satış değerleri hakkında da bilgi veren Alperen Cinci, “Uşak’taki gayrimenkul KDV dâhil 32 milyon 899 bin 459 TL, Mudanya’daki gayrimenkul KDV dahil 16 milyon 596 bin 23 TL, Turgutlu’daki gayrimenkul KDV dahil 14 milyon 487 bi TL’ye satılmıştır.” diye konuştu.


 Alperen Cinci yaptığı açıklamada, Uşak, Turgutlu ve Mudanya’da bulunan Tesco Kipa’ya ait gayrimenkullerin Özdilek Alışveriş Merkezleri Tekstil Sanayi Anonim Şirketi tarafından satın alındığını duyurdu.


Konuyu değerlendiren Cinci: “Şüphesiz bu durum, kent ekonomisinin canlanması ve istihdam açısından sevindiricidir. Gönlümüz her zaman bu gayrimenkulün yerli markalar tarafından değerlendirilmesiydi. Fakat bu süreçte başarı sağlanamasa da Özdilek AŞ gibi güvenilir bir Türk yatırımcısının böyle özel bir yatırımı değerlendirmesi hem kent ekonomisine hem de Ülke ekonomisine olan güvenin tam olduğunun göstergesi oldu. Özdilek Alışveriş Merkezleri Tekstil Sanayi Anonim Şirketi yöneticilerini kentimize duydukları güvenden dolayı kutluyor, kentimiz ve Ülkemiz için bu satışın başarı getirmesini diliyorum.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri