Kipa hediye havuzuyla kazandıracak

12 Nisan 2016 Salı

Çiğli Kipa AVM’de 14-17 Nisan günleri arasında “Hediye Makinesi” kuruluyor. Yüzde 100 eğlence vaadeden etkinlikte, AVM’deki mağazalardan toplam 75 TL tutarında alışveriş yapan herkes dev bir hediye havuzuna girerek sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak

kipa-hediye-havuzuyla-kazandiracak

Perakende sektörünün öncü markası Kipa, 14-17 Nisan günleri arasından Çiğli Kipa AVM’de “Hediye Makinesi” etkinliği düzenliyor. Etkinlik kapsamında, İzmirliler dev bir hediye havuzuna dalarak birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Çiğli Kipa AVM mağazalarından 75TL’lik alışveriş yapan herkes bu eğlenceye dahil olabilecek. Havuzda akıllı cep telefonundan, gram altına, küçük ev aletlerinden, sinema bileti ve yemek menülerine kadar 400’ün üzerinde hediye yer alacak.


Alışveriş yap, oyna, kazan
Etkinlik kapsamında, Çiğli Kipa AVM’nin tam ortasına hediye kutusu görünümünde dev bir bir platform kurulacak. Hediye kutusunun içinde Çiğli Kipa AVM’de yer alan mağazaların ürünlerinin yer aldığı irili ufaklı birçok hediye paketiyle doldurulacak. AVM’deki mağazalardan toplam 75 TL tutarında alışveriş yapanlar bu dev havuza dalma şansını yakalayacak.


Etkinliğe katılmaya hak kazananlar güvenlik donanımlı özel bir halatla hediye kutusunun içine sarkıtılacak. Kutunun dışındaki ikinci bir kişi ise hedefledikleri hediyeyi kapmak için joystick ile kendisini yönlendirecek. Giyecekleri boks eldivenleri ile hediyeleri yakalamaya çalışacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri