Kipa, ramazan bereketini müşterileriyle paylaşıyor

15 Haziran 2015 Pazartesi

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, ramazanı özel fırsatlar, avantajlı erzak kolileri, aileleri keyiflendirecek etkinlikler ve 11 Ayın Sultanı şerefine süslenmiş mağazalarıyla karşılıyor

kipa-ramazan-bereketini-musterileriyle-paylasiyor

Perakende zinciri Kipa, ramazanın sevinç ve coşkusunu müşterileriyle paylaşmak için hazırlıklarını tamamladı. Geleneksel değer ve beğenilerimize uygun şekilde Kipa AVM’lerde oluşturulan ramazan sokakları, alışverişi hiç olmadığı kadar keyifli hale dönüştürecek.

Ramazan bereketini geleneksel yardımlaşma ruhu içinde sevdikleri ve çalışanlarıyla paylaşmak isteyenlerin ilk tercihi ise ailelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli içeriği ve uygun fiyatları ile dikkat çeken ramazan erzak kolileri olacak. Standart boy koli 24,90 TL, orta boy 34,90 TL, büyük boy ise 49,90 TL’den satılacak. Dileyen Kipa müşterileri, perakende zincirinin Türk Kızılay’ı ile dokuzuncu yılına giren bağış kolisi işbirliği doğrultusunda, tercih ettikleri koliyi mağazalardaki standlarda Kızılay’a da bağışlayabilecek.

Geleneksel açık hava sineması da Kipa’da
Müşterilerin içine diledikleri miktarı yükletip hediye edecekleri Kipa Hediye Kartı da sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için cazip bir seçenek. Diğer yandan Kipa müşterileri 20 TL ve üzeri alışverişlerinde her gün farklı iki üründe kaçırılmayacak özel indirim fırsatlarını yakalayacak.

Kipa’da Ramazan boyunca keyifli etkinlikler de hız kesmeyecek. Ramazan boyunca, iftar sonrası her hafta bir Kipa mağazasının otopark alanında açık hava sineması kurulacak. Bu sayede aileleri ile eğlenceli vakit geçirmek isteyen müşteriler en eğlenceli Türk filmlerini yıldızların altında izleme şansını yakalayacak. Kipa AVM’leri ve Aile Kulüpleri ay boyunca,  geleneksel Ramazan eğlencelerinin yanı sıra,  Karagöz Hacivat Kukla yapımı, fes süsleme, ebru sanatı gibi hem küçüklere hem de yetişkinlere yönelik atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri