Kipa, sağlıklı yaşamın kapılarını aralıyor

06 Nisan 2015 Pazartesi

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, Dünya Sağlık Haftası’nı aile sofralarına güvenle sunabileceğiniz binlerce doğal ve organik ürün, her ihtiyaca cevap veren spor ekipmanları ve sağlıklı yaşama dikkat çeken özel etkinliklerle kutluyor

kipa-saglikli-yasamin-kapilarini-araliyor

Perakende zinciri Kipa, yurt genelindeki mağazalarında sunduğu doğal ve organik ürünler, spor aletleri ve fitness kıyafetleri ile sağlıklı yaşam tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını tek adreste karşılıyor. Sağlıklı yaşama katkı sağlamayı başlıca kurumsal prensipleri arasına alan Kipa, 7-13 Nisan Dünya Sağlık Haftası’na yönelik pek çok etkinlik de düzenliyor.

2 bin 600’den fazla organik ürün var
Kipa mağazalarında 2 bin 600’ün üzerinde organik gıda ürünü sunuluyor. Gıda güvenliğine ve sağlığına önem veren müşterilerin gözdesi olan Kipa markalı ürün ailesi, renklendirici, tatlandırıcı gibi katkı maddeleri ve trans yağ içermeyen ürünlerin yanısıra,  organik yumurta ve organik siyah çay gibi ürünlerle de her geçen gün zenginleşiyor.

Perakende zincirinin en çok tercih edilen ürünlerinden birisi de Ege Üniversitesi onaylı Kipa Su. 19 litrelik tek kullanımlık pet ambalajlarda sunulan Kipa Su, Türkiye’nin en güvenilir su markaları arasında yer alıyor.

Spora dair herşey
Bahar aylarının gelmesiyle, Kipa mağazalarındaki sağlıklı yaşama yönelik ürünlerin çeşitliliği de artırıldı. 73 farklı bisiklet seçeneği sunan mağazalarda, koşu bandından pilates topuna her türlü spor aletini ve doğal yaşamın vazgeçilmezi olan camping ürünlerini bulmak mümkün.

Kipa mağazaları spor giyim konusunda da iddialı. Spor ayakkabılar 29,90 TL’den başlayan fiyatlarla müşterilerle buluşuyor. Modadaki son trenleri yansıtan ve görünümü kadar sağladığı konforla da öne çıkan fitness kıyafetleri ise F&F’in Active serisi kapsamında sunuluyor. Yalnızca Kipa mağazalarında satışa sunulan serideki kıyafetler, teri hızla emen ve nefes alan kumaştan üretiliyor, ince gösteren tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

25 binden fazla çocuğa spor eğitimi
Yürüttüğü kurumsal sorumluluk çalışmalarıyla başta çocuklar ve gençler olmak üzere toplumun her kesimine katkı sağlayan Kipa, bu çalışmalarında sağlıklı yaşama da önemli bir yer ayırıyor. Bu kapsamda yer alan ve Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) işbirliğiyle gerçekleştirilen “İyi Yaşam” programı ile, 2014 yılında 25 bin 500 çocuğa sağlıklı yemek yeme ve fiziksel aktivite alışkanlığı kazandırmak için eğitim verildi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri