Kipa Toplum Elçileri İzmir'de bir araya geldi

06 Haziran 2014 Cuma

Türkiye'nin farklı şehirlerinde yürüttükleri projelerle gençlere destek olan Kipa Toplum Elçileri, geleneksel yıllık toplantılarını bu yıl da İzmir'de gerçekleştirdi. Toplantıda hem elde edilen başarı kutlandı, hem de gelecekte atılacak adımlar planlandı, fikirler paylaşıldı

kipa-toplum-elcileri-izmirde-bir-araya-geldi

Sahip olduğu imkânları topluma fayda sağlamak için kullanan perakende zinciri Kipa, yerel topluluklara özellikle de gençlere katkıda bulunan "Toplum Elçileri" projesinin geleneksel yıllık toplantısını geçtiğimiz günlerde Çiğli Kipa Aile Kulübü'nde gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasını Kipa Kurumsal İlişkiler Direktörü Nazlan Ertan'ın yaptığı toplantıda, farklı şehirlerde görev yapan 40 Toplum Elçisi'ne Kipa'nın kurumsal sorumluluk projelerinde 2013 yılında sağlanan başarılar ve 2014 yılına yönelik planlar detaylı bir şekilde anlatıldı.

Üç yıl içerisinde 1,5 milyon gence ulaşmayı hedefleyen "Gençler için Fırsatlar Yaratırız" projesi kapsamında faaliyet gösteren Toplum Elçileri, toplantıda gelecekte hangi aktivitelerin düzenlenebileceğine dair önerileri dinleyerek birbirleriyle görüş paylaşımında da bulundu.

Kipa'nın ortak çalışmalar yürüttüğü Ege Artı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden Fahriye Gönen de konuk konuşmacı olarak toplantıda yer aldı. Gönen'in bir sivil toplum kuruluşunun gözünden sosyal sorumluluk projelerinin önemini anlattığı konuşması, katılımcılar tarafından ilgiyle dinlendi. Toplantı, 2013 yılında 160 bin çocuk ve gence ulaşmayı başaran Kipa Toplum Elçileri'nin bu önemli başarısının kutlanması ile son buldu.

Kipa Toplum Elçileri, sivil toplum kuruluşlarıyla el ele yürütülen çalışmalarda, mesailerinin  bir bölümünü topluma ve gençlere yarar sağlamak adına harcıyor. Gönüllü Kipa çalışanlarından oluşan Toplum Elçileri, bulundukları bölgelerde okul yenilemeden bağış toplamaya kadar çok sayıda farklı proje gerçekleştiriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri