Kipa ürün çeşitleriyle bayrama hazır

02 Ekim 2014 Perşembe

Perakende zinciri Kipa, bayram öncesinde müşterilerine canlı ve paketli kurbanlık seçeneklerinden birbirinden leziz ve hesaplı tatlılara, tekstilden şekerlemeye zengin bir ürün çeşitliliği sunuyor. AVM’ler ve Aile Kulüpleri’nde ise, aileleri ve çocukları renkli etkinlikler bekliyor

kipa-urun-cesitleriyle-bayrama-hazir

Kipa, Kurban Bayramı’nda müşterilerine sağlıklı ve uygun fiyatlı kurbanlıklardan bayrama lezzet katacak tatlılara zengin bir ürün çeşitliliği sunuyor.

Kurbanlık alışverişinin güvenilir adresi Kipa’dan alınacak kurbanlıklar, uzman kasaplar eşliğinde İslami koşullara uygun olarak ücretsiz olarak kesilecek. Veterinerlerin de hazır bulunacağı kurbanlık satış ve kesim işlemleri, bu yıl Kipa’nın İzmir’deki Bornova, Gaziemir ve Çiğli mağazalarında gerçekleştirilecek. Kipa’da sıfır faizle dokuz aya kadar taksit imkanıyla satılan kurbanlıkların fiyatları ise şöyle, Karaman kuzunun kilogramı 15,90 TL, kıvırcık kuzunun kilogramı 16,50 TL, dana etinin kilogramı 16,90 TL.

Tatlılarda ekstra indirim
Her bayramın gözdesi Kipa üretimi baklavalar, tüm Kipa mağazalarında müşteriler ile buluşuyor. Doğal şeker kullanılarak üretilen ve lezzetiyle büyük beğeni toplayan el yapımı cevizli baklava 18,90 TL’lik, fıstıklı baklava ise 19,90 TL’lik kilo fiyatıyla satışa sunuluyor. Kipa’da sütlü tatlılar yüzde 20 indirimli satılırken, hamur tatlılarında yüzde 15 indirim uygulanıyor. Kipa mağazalarında kesme börek ve tepsi böreği de bayrama özel yüzde 20 indirimli satılıyor.

Çikolata çeşitlerinde özel fiyatlar
“Çikolatasız bayram olmaz” diyenler ise Kipa mağazalarında ayrıca her zevk ve bütçeye uygun şekerleme seçenekleri de satışa sunuluyor. Özel kutusunda sunulan 500 gramlık Kipa Bütün Fındıklı Çikolata 9,99 TL, 200 gramlık Kipa Bütün Fındık Çikolata 7, 99, 200 gramlık Kipa Madlen Çikolata ise 4,99 TL’lik fiyattan satılıyor. Bayramda mutfağını yeni ürünlerle donatmak isteyenler içinse tencerelerden bıçak çeşitlerine çok sayıda ürün de yüzde 33’e varan indirimlerle raflara çıkıyor.

Kipa Kart sahiplerine özel fırsatlar
Kipa, bayramda çalışanlarını mutlu etmek ve onların aile bütçelerine destek olmak isteyen firmalara ise Kipa Alışveriş Kartı ile cazip bir seçenek sunuyor. Firmaların bayramlarda ve yeni yıl gibi özel dönemlerde çalışanlarına hediye edebilecekleri bu kartlar, içine firmanın belirlediği tutar yüklenmiş halde çalışanlara dağıtılıyor. Kart sahipleri, bu sayede diledikleri tüm Kipa mağazalarında, herhangi bir alt limit olmaksızın diledikleri ürünleri ücretsiz satın alma şansını yakalıyor. Detaylı bilgilerin www.kipaalisveriskarti.com adresinde sunulduğu bu seçenek hakkında, 4445472 numaralı müşteri hizmetleri aracılığıyla da bilgi almak mümkün.

Kipa’nın 16 AVM’sinde ise, 6-7 Ekim günlerinde, bayrama özel etkinlikler düzenlenecek. Hem ailelerin hem çocukların keyifli vakit geçirebileceği etkinlilerin detayı www.kipaavm.com.tr adresinden bulunabiliyor.

Diğer yandan Keşan Kipa Aile Kulübü, 6 Ekim Pazartesi günü saat 15.00’te düzenleyeceği “Kart Yapım Atölyesi”yle bayramda hem keyifli hem faydalı bir etkinliğe ev sahipliği yapacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri