Kipa ve Leo’lardan ihtiyaç sahiplerine yardım eli

07 Nisan 2016 Perşembe

Kipa ve Leo Kulüpleri, 9-10 Nisan’da yapacakları “Leo Market’’ projesi ile 24 bin kişiye 6 bin erzak kolisi ulaştıracak

kipa-ve-leolardan-ihtiyac-sahiplerine-yardim-eli

Perakende sektörünün öncü markalarından Kipa, sosyal sorumluluk alanında yaptığı projelere bir yenisini daha ekliyor. Lions Kulüplerinin gençlik yapılanması olan Leo Kulüpleri işbirliği ile gerçekleştirilecek proje kapsamında 24 bin ihtiyaç sahibine ulaşılacak.


9-10 Nisan günlerinde, isteyen Kipa müşterileri, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere Çiğli, Forum Bornova, Çanakkale ve Bursa Korupark AVM hipermarketlerinden yapacakları erzak alışverişlerini marketlerin önünde kurulacak Leo Kulüp masalarına bırakabilecek. Leo’lar ise bu kolileri ilgili muhtarlıklar aracılığı ile sahiplerine ulaştıracak. İçeriği önceden belirlenen erzak listesinde makarna, çay, bakliyat ve yağ gibi temel ihtiyaç maddelerinden oluşan 15 ürün bulunuyor.


Projenin duyurusu Lions Kulüplerinin kendi iletişim ağı üzerinden ve Leo Market Turkey hesaplarıyla sosyal medya üzerinden yapılacak. Kipa ve Leo’lar ihtiyaç sahiplerine yardım etmek isteyen herkesi bu haftasonu Kipa’nın Forum Bornova, Çiğli, Çanakkale ve Bursa Korupark AVM mağazalarına bekliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri