Kipa yılbaşını teknoloji bayramına dönüştürüyor

23 Aralık 2015 Çarşamba

Yeni yıla girerken telefonunu, tabletini yenilemek isteyenler veya sevdiklerini teknolojik hediyelerle sevindirmek isteyenler Kipa yılbaşı promosyonlarını kaçırmıyor

kipa-yilbasini-teknoloji-bayramina-donusturuyor

Perakende zinciri Kipa, yeni yıla girerken sevdiklerini teknolojik hediyelerle sevindirmek veya evini yenilemek isteyenler için birbirinden cazip fırsatlar sunuyor. Kipa’nın geleneksel “Yeni Yıl İndirimi” kapsamında, dünyanın en çok tercih edilen iki akıllı telefon markasının son modelleri indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor.


Beyaz eşya kampanyaları dikkat çekiyor
31 Aralık gününe kadar geçerli olan kampanyanın tek sürprizi akıllı telefonlar değil. Her yaştan kullanıcıya hitap eden tabletler de indirimli ürünler arasında. 2016 öncesi evindeki elektronik cihazları yenileyerek hayatını kolaylaştırmak isteyenlerse en çok tercih edilen uluslararası markalara ait LED televizyonların yanı sıra no-frost buzdolapları ve bulaşık makineleri gibi beyaz eşyalardaki indirimlerden faydalanıyor.


Küçük ev aletlerinde yüzde 25 indirim
Her evin olmazsa olmazları arasında yer alan küçük ev aletleri de Kipa mağazalarında yüzde 25’lik indirimle satılarak yeni yıl öncesi aile bütçelerini rahatlatıyor. İndirimli ürünler arasında çay-kahve makinelerinden ütülere, mutfak robotlarından ekmek kızartma makinesine kadar bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayan elektronik cihazlar yer alıyor.


11 Aralık’tan bu yana devam eden kampanyada şu ana kadar en çok tercih edilen ürünlerse oldukça avantajlı fiyatlardan sunulan tablet ve akıllı telefonlar.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri