Kipa’da alışveriş bayramı

25 Temmuz 2014 Cuma

Perakende zinciri Kipa, sunduğu özel tekliflerle müşterilerine çifte bayram yaşatıyor. Kipa müşterileri, Ramazan Bayramı süresince geçerli olacak indirimler ile aileleri ve misafirleri için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satın alma imkanını yakalıyor

kipada-alisveris-bayrami

Perakende zinciri Kipa (Kitle Pazarlama AŞ), Ramazan Bayramı’nın coşkusunu müşterileriyle paylaşıyor, yüzlerce ürün çeşidini özel kampanya fiyatlarıyla müşterilerine sunuyor.

Her bayramın gözdesi Kipa baklavalar, mağazalarda ve online sipariş için www.kipabaklavasiparisi.com adresinde müşterilerle buluşuyor. Doğal şeker kullanılarak üretilen ve lezzetiyle büyük beğeni toplayan el yapımı cevizli baklava 11,90 TL’lik, fıstıklı baklava ise 18,90 TL’lik kilo fiyatıyla satışa sunuluyor.

100’ü aşkın çeşit var
Özel kutuları ve madlen, fındıklı, bütün fındıklı olmak üzere üç seçeneğiyle satışa çıkan Kipa markalı çikolatalar ise bayramda konuklarına çikolata ikram etmek isteyen Kipa müşterilerine hitap ediyor. Ayrıca Kipa hipermarketlerdeki 100’ü aşkın şeker ve çikolata çeşidi de her zevke ve bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Kipa, bayramda çocukları da unutmuyor. Yüzlerce oyuncak çeşidi, Kipa mağazalarında yüzde 50 indirimle satılıyor. Bayramı yepyeni giysilerle karşılamak isteyenler, yalnızca Kipa mağazalarında satılan ve bayram süresince yüzde 20 ile yüzde 70 arasında değişen oranlarla satılacak olan F&F markalı bay-bayan ve çocuk tekstil ürünleri ile ayakkabıları tercih ederken, mutfağını yenilemek isteyen Kipa müşterileri ise tencere ve tavalardaki yüzde 50’lik indirimden faydalanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri