Kipa’da atama

11 Mart 2014 Salı

Tesco Kipa’ya 2011 yılında katılan Nazlan Ertan, 1 Mart itibarıyla Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevine atandı

kipada-atama

İzmir Amerikan Kız Koleji mezunu olan Nazlan Ertan, lisans eğitimini ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladı. Ertan, City University of London Gazetecilik Bölümü’nde, Sorbonne Cours de Civilizations’da ve Universite Libre de Bruxelles’da eğitim ve sertifika programlarına katıldı.

Gazetecilik kariyerine 1989 yılında başlayan Ertan, Turkish Daily News’un Ankara, Paris ve Brüksel bürolarında görev yaptı. Ertan’ın çalıştığı diğer basın kuruluşları arasında, CNN Türk ve Hürriyet Gazetesi’nin yanı sıra BBC Türkçe Servisi, Voice of America ve European Voice gibi önde gelen uluslararası kuruluşlar da yer alıyor.

Nazlan Ertan, Avrupa Komisyonu Türkiye Temsilciliği’nde görev yaptı ve Avrupa Birliği Ankara Bilgi Merkezi’nin direktörlüğünü üstlendi. Avrupa Birliği Bakanlığı’nda İletişim, Sivil Toplum ve Kültür Başkanlığı yapan Ertan, 2011’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak Kipa ailesine katıldı.

1967 doğumlu Ertan, 1 Mart itibarıyla, Tesco Kipa’nın Kurumsal İlişkiler Direktörlüğü görevini üstlendi. Kipa’nın kamu kurumlarıyla ilişkilerinden, kurumsal iletişim ve kurumsal sorumluluk projelerinden sorumlu olan Ertan, İngilizce ve Fransızca biliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri